jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۲۲۹۹۴۶   ۲۸ دی ۱۳۸۷  |  ۱۲:۱۴

«سپ بلاتر»رئیس فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) با ارسال نامه ای به رییس فدراسیون فوتبال فلسطین مراتب همدردی خود را در خصوص شهادت تعدادی از بازیکنان این کشور ابراز کرد.

به گزارش سایت فیفا، در حملات وحشیانه اخیر رژیم صهیونیستی به نوار غزه "ایمان الکورد" بازیکن تیم الریادی، "ویجیه مشاه" بازیکن تیم شجاعیه و "خلیل عابد جابر" از اعضای تیم فوتبال المپیک فلسطین به شهادت رسیدند.

الکرد که چندین بار برای تیم ملی فوتبال فلسطین هم بازی کرده بود، روز سه شنبه به شهادت رسید.

«سپ بلاتر» در نامه خود خطاب به "جبریل الراجوب" رییس فدراسیون فلسطین چنین نوشته است: از طرف فیفا و خانواده جهانی فوتبال با جامعه فوتبال فلسطین و به خصوص خانواده‌ها، دوستان و نزدیکان این شهدا ابراز همدردی می کنم. لطفا به اطلاع آنها برسانید که امروز جامعه فوتبال از آنها حمایت می کند. امیدواریم پیام حمایت ما، تسکینی برای آلام آنها باشد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر