شرکت آب و فاضلاب هرمزگان با کسب رتبه قابل تقدیر جشنواره شهید رجایی در اجرای مصوبات سفر ریاست جمهوری از سوی استاندار هرمزگان تجلیل شد.
شرکت آب و فاضلاب هرمزگان با کسب رتبه قابل تقدیر جشنواره شهید رجایی در اجرای مصوبات سفر ریاست جمهوری از سوی استاندار هرمزگان تجلیل شد.
کد خبر: ۱۳۷۹۴۵۰


هرمزگان-جام جم انلاین-شرکت آب و فاضلاب هرمزگان با کسب رتبه قابل تقدیر جشنواره شهید رجایی در اجرای مصوبات سفر ریاست جمهوری از سوی استاندار هرمزگان تجلیل شد.


به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب هرمزگان، جشنواره شهیدرجایی در مراسمی با حضور استاندار هرمزگان برگزار و از عبدالحمید حمزه پور مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان برای کسب رتبه قابل تقدیر در اجرای مصوبات ریاست جمهوری تجلیل شد.


مهدی دوستی استاندار هرمزگان در این مراسم به دلیل کسب این مقام با اهدای لوح از مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان تجلیل کرد.


گفتنی است، طرح آبرسانی یکی از برنامه های در اولویت استاندار هرمزگان به عنوان نماینده عالی دولت است. با ارزیابی انجام شده، آبفا در انجام خدمات و برنامه های دولت عملکرد شایسته ای داشته است.


عبدالحمید حمزه پور نیز در حاشیه این مراسم با قدردانی از حمایت های استاندار هرمزگان، افزود: مجموعه شرکت آب و فاضلاب هرمزگان تلاش کرده تا برنامه های دولت در حوزه آبرسانی به خوبی اجرا و محقق شود.


وی همچنین از تلاش کارکنان مجموعه آبفا قدردانی و کسب این مقام را حاصل تلاش جمعی دانست.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها