title
مدیرعامل نیروگاه بندرعباس، از وارد مدار شدن واحد شماره چهار بخار این نیروگاه با توان ۳۲۰ مگاوات، پس از اتمام تعمیرات دوره‌ای خبرداد.
کد خبر: ۱۳۶۵۸۱۸

به گزارش جام جم انلاین هرمزگان،مدیرعامل نیروگاه بندرعباس، از وارد مدار شدن واحد شماره چهار بخار این نیروگاه با توان ۳۲۰ مگاوات، پس از اتمام تعمیرات دوره‌ای خبرداد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق هرمزگان، "حسین سلیمی "عنوان کرد: این واحد که به دلیل تعمیرات دوره‌ای و آمادگی برای پیک تابستان از مدار خارج شده بود، پس از تعمیرات فشرده و شبانه روزی 10 روزه، مجددا به مدار تولید بازگشت.

 

مدیرعامل نیروگاه بندرعباس افزود: در این برنامه عملیاتی، سنگ زنی و جوشکاری هیترفشارقوی شماره A5 و B5، جوشکاری و ترمیم بدنه دی اریتور، دمونتاژ چرخ ، زنجیر و فرم های تراولینگ و گیربکس بانداسکرین شماره7و8، جوشکاری و ترمیم محل یاتاقانهای روی شفت ، جازدن چرخ، تعویض قرقره های تفلونی زنجیر به تعداد 160 عدد، تعویض توری های آسیب دیده برخی از فرمهاو مونتاژ آنها،جوشکاری و ترمیم گریلهای زیر بسکت سرد و تعویض بسکت‌های سرد، میانی و گرم لانگستروم شماره یک و مقاوم سازی بدنه لانگستروم شماره 2، تعویض و مونتاژ لوله‌های واتروال سایدوال مربوط به گوشه مشعل‌های C انجام شد.

 

سلیمی با اشاره به تعمیرات 10 روزه این واحد خاطرنشان کرد: تعویض لوله‌های گاز، دیفیوزرهای هوای گاز اصلی، تعویض لوله فایبرگلاس خروجی کولر آب خنک‌کن، ترمیم و بازسازی سطح آب‌بندی درین والو هیترهای فشارقوی، مونتاژ و جوشکاری والوهای هدردرین‌ها به کندانسور، و تعویض والوهای درین سوپرهیت اولی و دومی، هدر کندانسور به علت نشتی داخلی در کمترین زمان ممکن صورت گرفت.

 

این گزارش حاکی است، با به مدار آمدن واحد چهار بخار نیروگاه بندرعباس و رفع موانع یادشده تمامی واحدهای این نیروگاه در مدار تولید قرار گرفتند.

 

نیروگاه بندرعباس با دارا بودن چهار واحد بخار و دو واحد گازی به ظرفیت ۱۳۲۰ مگاوات نقش مهمی در پایداری شبکه سراسری برق ایفا می‌کند.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

همه زنده زنده سوختند

نصرت‌الدین نصراللهی تنها شاهد حادثه سقوط هواپیمای فرماندهان جنگ، از آن روز می‌گوید

همه زنده زنده سوختند

نیازمندی ها