هادی دیباجی از حضورش در سریال «برف بی‌صدا می‌بارد» گفت؛

یک شخصیت جنگی ویژه

هادی دیباجی، از بازیگرانی است که تا امروز او را در سریال‌هایی مثل «عملیات125»، «احضار»، «گاندو» و... دیده‌ایم. او مدتی است مشغول در سریال «برف بیصدا می‌بارد» شده، مجموعه‌ای به کارگردانی پوریا آذربایجانی و تهیه‌کنندگی محمدرضا شفیعی که قرار است در 250 قسمت روی آنتن برود.
کد خبر: ۱۳۳۸۱۲۳

هادی دیباجی در گفت‌‌و گو با جام جم درباره نقشش در این سریال با اشاره به کلیت داستان «برف بی‌صدا می‌بارد» بیان کرد: این مجموعه داستان درگیری فرزندان یک فامیل با هم را روایت می‌کند که آنها بچه‌های عمه و دایی هم هستند. من می‌توانم بگویم که شخصیت نقشی که در این سریال بازی می‌کنم با خیلی از اتفاقاتی که در تلویزیون دیده‌اید، متفاوت است.

وی افزود: احمد و سعید در این کار دوبرادراند و احمد اغلب با خانواده است و اتفاقات مختلفی را پشت سرمی‌گذارد و سعید که من نقش او را بازی می‌کنم از شخصیت‌های جالب قصه است که درگیر جبهه و جنگ شده و ویژگی‌های خاصی دارد که جذابش می‌کند. او در 60 قسمت ابتدای کار حضور کم‌تری دارد و در ادامه به صورت پررنگ‌تری قصه را ادامه می‌دهد.

«برف بی صدا می‌بارد» به نویسندگی مرحوم مسعود بهبهانی‌نیا به رشته تحریر درآمده و شامل دو فصل است که داستان فصل اول آن در 100 قسمت از سال‌های 1365 تا 1369 روایت می‌شود و فصل دوم آن در 150 قسمت در زمان حال می‌گذرد.

فرهاد آییش، الیکا عبدالرزاقی، پوریا پورسرخ، مائده طهماسبی، پاشا رستمی، پوریا شکیبایی، پانته آسیروس، مریم شیرازی، مینا وحید، فریبا متخصص، امید روحانی، مهسا طهماسبی، امیر جنانی، هادی دیباجی،سیامک ادیب، هاله گرجی، آناهیتا اقبال‌نژاد، سینا کرمی و... برخی دیگر از بازیگران این مجموعه‌اند.

فاطمه شهدوست/جام جم

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها