رئیس کمیته عالی انقلاب یمن با اشاره به اظهارات مقامات آمریکایی پیرامون صلح در این کشور، گفت: این اظهارات تنها جنبه رسانه ای دارند.
کد خبر: ۱۳۲۳۶۸۵

به گزارش جام جم آنلاین، «محمدعلی الحوثی» رئیس کمیته عالی انقلاب یمن به اظهارات مقامات ایالات متحده آمریکا پیرامون لزوم تحقق صلح در این کشور واکنش نشان داد.

بر اساس این گزارش، رئیس کمیته عالی انقلاب یمن تصریح کرد: اظهارات آمریکایی ها پیرامون صلح در یمن تنها جنبه تبلیغاتی دارد. آنها تنها در رسانه ها اینگونه سخن می گویند و در عمل، کاری انجام نمی دهند.

محمدعلی الحوثی در ادامه اظهارات خود یادآور شد: ما تاکنون هیچ گام عملی از سوی ایالات متحده آمریکا برای برقراری صلح در یمن ندیده ایم. آمریکایی ها در حملات نظامی به یمن و محاصره مردم این کشور نقش دارند.

وی پیشتر نیز گفته بود: آمریکا گزینه جنگ را در یمن در اولویت قرار داده است و در عین حال تظاهر به صلح می کند. ایجاد تحریم های جدید با ادعای برقراری صلح در یمن مانع برقراری هرگونه صلح در یمن می شود و ثمر و فایده ای ندارد.

رئیس کمیته عالی انقلاب یمن تاکید کرد: هدف قرار دادن بخش خصوصی پس از هدف قرار دادن بانک مرکزی و کارخانه ها و گرسنگی ملت یمن از طریق محاصره و متوقف کردن پرداخت حقوق آنها، جنایتی جدید و هدفمند برای نابودی اقتصادی کشور است.

منبع: مهر

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها