jamejamonline
کرمان عمومی کد خبر: ۱۳۱۸۷۳۹   ۱۳ خرداد ۱۴۰۰  |  ۰۱:۲۳

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان دربازدید از ساختمان جدید صداوسیمای مرکز کرمان گفت:برای تکمیل این طرح یکصد میلیارد تومان دیگر نیاز است که بر اساس مفاد تفاهم نامه به صورت مساوی به وسیله سازمان های مدیریت و برنامه ریزی و صدا وسیما در دوسال آینده تامین خواهد شد. 

به گزارش جام جم آنلاین کرمان؛جعفررودری،افزود: تا کنون ۱۲میلیارد تومان برای این طرح تخصیص یافته وبرای تکمیل این طرح یکصد میلیارد تومان دیگر نیاز است که بر اساس مفاد تفاهم نامه به صورت مساوی به وسیله سازمان های مدیریت و برنامه ریزی و صدا وسیما در دوسال آینده تامین خواهد شد. 

وی خاطر نشان کرد: بر اساس یک تفاهم نامه دیگر اعتبار مورد نیاز برای تکمیل پوشش دیجیتال روستاهای استان نیز اختصاص می یابد. 

مدیر کل صداوسیمای مر کز کرمان هم در این بازدید گفت: سازمان صداوسیما نیز براساس این تفاهم نامه تا کنون بیش از ۳۳ میلیارد تومان برای احداث ساختمان جدید صدا وسیمای مرکز کرمان با پیمانکار قرار داد امضا کرده است. 

علیرمضانی،با اشاره به ضروری بودن احداث ساختمان جدید برای صدا سیمای مر کز کرمان، تسریع در اختصاص اعتبار برای تکمیل این ساختمان را خواستار شد . 

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و مدیر کل صدا وسیمای مرکز کرمان همچنین در نشستی به تبیین همکاری های دوجانبه برای اجرایی شدن سند آمایش سرزمینی استان پرداختند .

 رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان در این نشست از سند آمایش سرزمینی استان به عنوان نقشه راه توسعه در زمینه های مختلف یاد کرد و افزود: بر اساس این سند در افقی ۱۵ ساله باید شاخص های متعدد استان رشد و ارتقا یابد. 

رودری افزود:صدا وسیمای مرکز کرمان در موضوع تبیین ابعاد مختلف آمایش سرزمینی اطلاع رسانی به آحاد جامعه نقش بسزایی دارد. 

مدیر کل صداوسیمای مر کز کرمان هم در این نشست از تشکیل کمیته ای مشترک متشکل از کارشناسان سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و برنامه سازان صدا وسیمای مرکز کرمان با موضوع آمایش سرزمینی استان خبر داد.

علیرمضانی خاطر نشان کرد:صدا وسیمای مرکز کرمان تا کنون نیز موضوعات مهم سند آمایش سرزمین همچون بحران کم آبی، گردشگری و آسیب های اجتماعی را در اولویت برنامه سازی و اطلاع رسانی خود قرار داده است. 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

سرویس کرمان - یادداشت

بیشتر
شالوده زندگی با اعتیاد پدر از هم پاشید

شالوده زندگی با اعتیاد پدر از هم پاشید

دختر 16 ساله که با ناامیدی بسیار به واحد مشاوره کلانتری متوسل شده و دیگر تمایل نداشت نزد خانواده خود برگردد،دلیل حال و روز نامساعدش را اعتیاد پدر و جدایی زود هنگام او از مادرش عنوان کرد.

نیازمندی ها