jamejamsima
سیما رادیو کد خبر: ۱۳۰۲۴۱۳   ۰۷ بهمن ۱۳۹۹  |  ۱۳:۲۶

طی حکمی از سوی علی بخشی‌زاده، معاون صدای رسانه ملی، منصور قصری‌زاده به عنوان مدیر جدید رادیو قرآن معرفی شد.

به گزارش جام جم آنلاین، در جلسه معرفی مدیر جدید رادیو قرآن، علی بخشی زاده معاون صدای رسانه ملی با اشاره به انتقال مجتبی ایزدی مدیر اسبق این رادیو به معاونت سیما اظهار داشت: علیرغم میل باطنی اگرچه ایشان به ظاهر از رادیو می روند ولی از محضر ایشان استفاده خواهیم کرد.
 
آقای ایزدی تجربه بالایی دارند و در هر حوزه‌ای موفق هستند و نمونه بارز آن افزایش چشمگیر مخاطبان رادیو قرآن است به طوری که امروز رادیو قرآن یکی از افتخارات معاونت صداست.
 
وی افزود: همکاران کاربلد و مومن در رادیو قرآن مشغول به کار هستند و این شبکه رادیویی با درایت آقای ایزدی جنبش خوبی داشته است ولی انتظار من از این مجموعه ایجاد وضعیت و جایگاهی مطلوب تر در رسانه است.
 
معاون صدا بیان کرد: آقای قصری زاده (مدیر رادیو قرآن) سال ها در حوزه های مختلف دلسوز سازمان و در گزینش سازمان نیز منشاء اثر بوده اند و نوع سلوک ایشان بسیار ویژه است. 
 
مجتبی ایزدی، مدیر سابق رادیو قرآن و سرپرست فعلی مرکز طرح، برنامه و ارزیابی سیما نیز در ادامه جلسه گفت:  شروع فعالیت خود با قرآن را از نعمات الهی می دانم و خدا را سپاس می گویم و امیدوارم بتوانم در سیما هم کار قرآنی انجام دهم.
 
ایزدی از معاون صدا به خاطر همراهی ایشان و از تلاش همکاران، مدیران و کارشناسان به خاطر حجم بالای کار به ویژه تولید ۵۴۰۰ برنامه کوتاه، مازاد بر کار جاری در این شبکه رادیویی ، قدردانی کرد.
 
وی در پایان گفت: جناب آقای قصری زاده از قدیم با مجموعه انس داشتند و با سابقه‌ای که دارند قطعا می توانند منشأ خدمات خوبی باشند.
 
همچنین قصری زاده اظهار داشت: شبکه قرآن بلندگوی مستقیم کلام خدا و اهل بیت است و این موضوع کار را سخت می کند. به هر میزان که انسان به قرآن نزدیک شود احساس می کند مسئولیتش سنگین تر شده است.
 
وی افزود: با توجه به لایتناهی بودن قرآن ، شبکه رادیویی قرآن به معنای حقیقی باید سرآمد شبکه ها قرار گیرد و این به عهده علاقه‌مندان به قرآن و وظیفه مدیران است و بسترسازی برای این امر باید در اولویت قرار گیرد.
 
قصری زاده بیان کرد: امیدواریم با توکل به عنایت پروردگار بتوانیم حق مطلب را به اندازه وسع خود به ادا کنیم.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تازه اول کار است

تازه اول کار است

دوستی صاحب‌نظر را جایی دعوت کرده بودند برای جلسه بارش افکار طرح و ایده برای سالگرد شهادت عزیز دل‌مان حاج قاسم سلیمانی.

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

استراتژی مقاومت و ایستادگی در برابر زورگویی‌ های غرب موجب عقب‌نشینی آنها در برابر مقاومت ملت ایران شده است.

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

شنبه گذشته در افغانستان روز ملی سرباز بود. بسیاری از مسؤولان آنجا هم در رثای سربازان حرف‌هایی زدند. در استان‌های مختلف محافل بزرگداشت برایشان برگزار شد.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر