jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۱۲۷۷۲۱۸ ۰۵ مهر ۱۳۹۹  |  ۰۹:۲۹

فصل دوم از برنامه استعدادیابی «عصر جدید» با اجرای احسان علیخانی و حضور داورانی چون رویا نونهالی، آریا عظیمی نژاد، امین حیایی و بشیر حسینی سال گذشته و همزمان با اسفندماه پخش خود را آغاز کرد.

عصر جدید به فصل سوم رسید/ آماده سازی استعدادها برای نیمه نهایی

 

به گزارش خبرنگار جام جم آنلاین،شروع تولید این فصل از «عصر جدید» با اوج روزهای کرونایی هم همراه بود و تولید این برنامه پرمخاطب بارها به دلیل چالش شیوع پاندمی کرونا به تعطیلی کشیده و ضبط متوقف شد. هرچند تلاش شد این توقف ها به پخش اصلی برنامه آسیب نزند و عصر جدید حتی با همین شرایط کرونایی به طور پی دی پی توانست در صدر پربیننده ها قرار بگیرد.

در همه این ماه ها این برنامه پرمخاطب تلاش کرد در عین حفظ پروتکل های بهداشتی و مراقبتی مثل کاهش تعداد تماشاگران، اجباری کردن ماسک و حتی در مقطعی حذف تماشاگران تولید این مسابقه را ادامه دهد و مخاطبان و شرکت کنندگانی را که برای حضور در این مسابقه ماه ها تلاش کرده اند محروم نکند.

این مسابقه درنهایت توانست با تغییرات مختلفی که برای شرکت کنندگان و تماشاگران پیش بینی شد به نیمه نهایی برسد و این روزها شرکت کنندگان راه یافته به این مرحله درحال تمرین برای اجرای خود هستند.

برنامه «هشتگ عصر جدید» نیز روزهای پنجشنبه و جمعه آماده سازی ۲۰ استعداد این مرحله را به نمایش می گذارد و نشان می دهد که چطور در قالب باشگاه مهارت این آماده سازی صورت می گیرد.

این روزها در حالیکه فصل دوم این مسابقه در حال تدارک است، سازندگان برای ارسال ویدئوهای مردمی نیز فراخوان داده اند تا فصل سوم این مسابقه را نیز به تولید برسانند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

اگر بخواهیم با منطق رئیس‌جمهور فرانسه به اتفاقات اخیر نگاه کنیم باید آن را به آزادی هتک حرمت مقدسات ادیان دیگر تعبیر کنیم البته باید در نظر داشته باشیم این هتک حرمت نمی‌تواند یکطرفه باشد، چرا که اگر مکرون توهین به اسلام را مصداق آزادی بیان معرفی کند باید اقدامات متقابل مسلمانان را نیز از مصادیق آزادی بیان بداند.

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نکاتی در مورد دستورالعمل نحوه مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان وجود دارد که باید به آن پرداخت‌.

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

در عرف روزنامه‌نگاری، برخی مطالب وابسته به زمان است و اگر انتشارشان کمی با تاخیر انجام شود، مطلب با اهمیتی محسوب نمی‌شود و از صفحه در می‌آید، اما گاهی باید برخی نکات را با کمی تاخیر بیان کرد، درست مانند همین مطلب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر