jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۱۲۷۶۰۷۰ ۲۴ شهريور ۱۳۹۹  |  ۱۶:۱۴

علیرضا حبیبی طی حکمی از سوی معاون صدای رسانه ملی به عنوان مدیر شبکه رادیویی فرهنگ منصوب شد.

مدیر رادیو فرهنگ حکم گرفت

به گزارش گروه سیما جام جم آنلاین از خبرنگاران جوان، علیرضا حبیبی که ۲۴ آذر ۹۸ به عنوان سرپرست شبکه رادیویی فرهنگ انتخاب شده بود، در حکمی از سوی معاون صدای جمهوری اسلامی به عنوان مدیر شبکه رادیویی جوان منصوب شد.

حمید شاه آبادی مطالبات خود از مدیر شبکه رادیویی فرهنگ را اینگونه مطرح کرده است:

طراحی و تدوین و جذب ایده های خلاقانه و ساخت برنامه های جذاب و اثرگذار و دمیدن روح سرزندگی در برنامه ها، جریان سازی در امور فرهنگی کشور و ارتباط مستمر با نهادها و سازمان های تاثیرگذار در حوزه فرهنگ به منظور بهره‌مندی از ظرفیت آنها در تولیدات رادیویی همچنین پیگیری سیاست ها و رویکردهای جدید معاونت در تولید برنامه های کوتاه با ساختارهای متنوع و برنامه ریزی برای تولید برنامه های رادیویی در مواجهه با تحولات فرهنگی و بهره گیری ار ظرفیت های فضای مجازی در جذب مخاطب از جمله مطالبات شاه آبادی معاون صدای رسانه ملی از مدیر جدید رادیو فرهنگ است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

مهارت تحکیم بنیان خانواده پس از فرزندآوری

ازدواج پیش از داشتن فرزند، قراردادی است برای آماده ساختن آسایش جسمانی و روانی متقابل، ولی پس از بچه دار شدن معنی حقیقی خود را به دست می آورد. خانواده همیشه در بین تمامی جوامع بشری به عنوان اساسی‌ترین نهاد اجتماعی، منشاء فرهنگ‌ها، تمدن ها و تاریخ بشر بوده است. توجه به خانواده و حمایت و هدایت آن به جایگاه واقعی و متعالی‌ خود، همواره سبب اصلاح خانواده انسانی و غفلت از آن موجب دور شدن بشر از حیات حقیقی و سقوط به ورطه هلاکت و ضلالت بوده است. 

سختی‌های موج سوم کرونا

سختی‌های موج سوم کرونا

چند روزی است اوضاع بیمارستان مسیح‌دانشوری به‌عنوان یکی از مهم‌ترین بیمارستان‌های مرجع کرونا در ایران نگران‌کننده شده و روزانه حدود 200بیمار به اورژانس کرونای این بیمارستان مراجعه می‌کنند.

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر