jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۲۲۵۰۴ ۱۹ مرداد ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

خانه یک زوج استرالیایی در مجاورت دشت و جنگل است و چند روز قبل، وقتی دو کودک خانواده در حال مسواک زدن در سرویس بهداشتی بودند، متوجه شدند یک مار پیتون بزرگ از سقف آویزان شده است.

این دو کودک به سرعت از سرویس بهداشتی فرار کردند و با یک متخصص مارگیر تماس گرفتند. به گزارش انتخاب، به گفته این مارگیر، حضور مارها در استرالیا بسیار رایج است و بسیاری از خانه‌ها در سقف‌های خود مار دارند. با این حال، او می‌گوید که مارها معمولا پایین نمی‌آیند، چرا که در سقف خانه‌های قدیمی زندگی راحتی دارند. او در‌خصوص این مار گفت، گاهی پیتون‌ها برای لذت بردن از گرمای لامپ‌ها روی سقف ظاهر می‌شوند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شمایل دانش و خرد

شمایل دانش و خرد

دانش و دانایی و خرد، بزرگ‌ترین سرمایه یک انسان و یک ملت است. فرهنگ‌ها و تمدن‌ها بر بنیاد این هر سه پدید آمده، بالیده و بارور و بارآور شده‌اند و چشمه هنرها در سایه ایمن دانایی و خرد، جوشیده و جاری گشته و فضای زیست فردی و اجتماعی را در هوایی تازه و اهورایی زنده و شاداب ساخته‌اند.

۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر ۱۳۳۲ شهادت دانشجویان دانشگاه تهران در اعتراض به سفر نیکسون به ایران پس از کودتای ۲۸ مرداد، آغاز خط مبارزه 67 ساله‌ای است که امپراتوری پر نخوت و شیطانی آمریکا را به سراشیبی افول کشاند.

خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

در کشور ما دور تازه محدودیت‌ های کرونایی از اول آذرماه آغاز شد که این تقریبا مصادف با اعمال محدودیت‌های جدید در اغلب کشورهای درگیر با کرونا و به‌خصوص اروپا بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر