سجاد گنج‌زاده پس از کسب مدال طلای مسابقات گرندپری کرواسی، خودش را برای کاراته وان پاریس آماده می‌کند. او در گرند اسلم کرواسی هم به همین منظور شرکت کرده بود و برنامه‌هایش به رقابت‌های پاریس منتهی می‌شود.
کد خبر: ۱۱۱۳۴۴۲

او بعد از موفقیت در مسابقههای زاگرب گفت: مسابقات گرندپری کرواسی با حضور 23 کشور و هزار و 800 کاراتهکا پیگیری شد و سطح فنی مسابقات بسیار بالا بود. برای رسیدن به مدال طلا 7 دور مبارزه کردم و این رقابتها برای من که بعد از مسابقات وردگیمز از گردونه رقابتها دور بودم، خیلی تجربه خوبی بود. از نظر بدنی خوشبختانه با توجه به اینکه در اردوهای تیم ملی حضور داریم، شرایط ایدهآلی داشتم و به همین دلیل توانستم 7 دور مبارزه کنم.

عضو تیم ملی کاراته در پاسخ به این پرسش که آیا حریفان سرسختی داشتی یا خیر، گفت: در طول 7 مبارزهای که انجام دادم 4 مرحله از مبارزاتم از سطح فنی بالایی برخوردار بود. از نظر بدنی که هیچگونه مشکلی نداشتم، از لحاظ فکری تمام سعیام این بود که بر روی شکست حریفانم تمرکز کنم. خوشحالم که سال 2018 را با کسب مدال طلا آغاز کردم.

دارنده نشان طلا مسابقات جهانی با اشاره به اینکه با دعوت فدراسیون کاراته کرواسی راهی این رقابتها شد، گفت: مدتی پیش برای حضور در مسابقات گرندپری از سوی فدراسیون کاراته کرواسی دعوت شدم و فدراسیون نیز برای اعزام به این رقابتها موافقت کرد و با حمایت اسپانسر (مگاپارس) راهی این مسابقات شدم. هدف اصلی من از حضور در این مسابقات مطلع بودن از شرایط فنی خودم پیش از اعزام به مسابقات کاراتهوان پاریس بود. دوست داشتم با حضور در این رقابتها خودم را محک بزنم و شرایط خودم را بسنجم .

وی با اشاره به اینکه از قسمت صورت آسیبدیده است، گفت: در مبارزه دوم، حریفم ضربهای به من زد که صورتم آسیب دید. این آسیبدیدگیها در طول مبارزات طبیعی است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها