jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۰۴۹۶۰ ۳۰ آذر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

عملی نشدن قول مسئولان شهری در کمک مالی به تیم والیبال سارویه که در آخرین ساعات پیش ازشروع لیگ برتر جانشین عمران شهرداری ساری شده بود، این تیم را در آستانه انحلال قرار داد.

بی‌پولی و پرداخت نشدن حداقل دستمزد بازیکنان سارویه یکی از دو نماینده مازنی‌ها در لیگ برتر والیبال سبب شد دو بازیکن اصلی، از تیم جدا شوند و به تیم کاله بپیوندند و چند بازیکن دیگر نیز در این آشفته بازار آهنگ رفتن کوک کنند.

براساس گزارش ایرنا، باشگاه تاکنون 3 درصد از قرارداد بازیکنان سارویه را به صورت نقدی به آنها پرداخت کرد و
4 درصد دیگرکه در قالب چک در اختیار بازیکنان قرار گرفت نیز تاکنون نقد نشده است.

مدیرعامل باشگاه سارویه که به امید تحقق وعده وعید مسئولان وارد کارزار مدیریتی این تیم شد، با تائید انحلال احتمالی تیمش به دلیل بی‌پولی گفت تاکنون برای تیم حدود 5/1 میلیارد ریال از جیبش هزینه کرده است.

بهزاد محمودی سرمربی سارویه هم گفت: حداقل انتظار کادر فنی و بازیکنان سارویه این بود که 20 درصد از دستمزدشان تا نیم‌فصل پرداخت شود.

در همین ارتباط رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهرساری گفت: شورای اسلامی دوره چهارم 35 میلیارد ریال بودجه ورزشی برای کمک به ورزش بخصوص تیم‌های لیگ برتری مصوب کرد.

کوروش یوسفی ادامه داد: این بودجه که برای یک سال مصوب شده بود، در چهار ماهه اول هزینه شد و ما اطلاعی از چگونگی پرداخت و تیم‌های دریافت‌کننده نداریم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر