jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۰۴۹۶۰   ۳۰ آذر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

عملی نشدن قول مسئولان شهری در کمک مالی به تیم والیبال سارویه که در آخرین ساعات پیش ازشروع لیگ برتر جانشین عمران شهرداری ساری شده بود، این تیم را در آستانه انحلال قرار داد.

بی‌پولی و پرداخت نشدن حداقل دستمزد بازیکنان سارویه یکی از دو نماینده مازنی‌ها در لیگ برتر والیبال سبب شد دو بازیکن اصلی، از تیم جدا شوند و به تیم کاله بپیوندند و چند بازیکن دیگر نیز در این آشفته بازار آهنگ رفتن کوک کنند.

براساس گزارش ایرنا، باشگاه تاکنون 3 درصد از قرارداد بازیکنان سارویه را به صورت نقدی به آنها پرداخت کرد و
4 درصد دیگرکه در قالب چک در اختیار بازیکنان قرار گرفت نیز تاکنون نقد نشده است.

مدیرعامل باشگاه سارویه که به امید تحقق وعده وعید مسئولان وارد کارزار مدیریتی این تیم شد، با تائید انحلال احتمالی تیمش به دلیل بی‌پولی گفت تاکنون برای تیم حدود 5/1 میلیارد ریال از جیبش هزینه کرده است.

بهزاد محمودی سرمربی سارویه هم گفت: حداقل انتظار کادر فنی و بازیکنان سارویه این بود که 20 درصد از دستمزدشان تا نیم‌فصل پرداخت شود.

در همین ارتباط رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهرساری گفت: شورای اسلامی دوره چهارم 35 میلیارد ریال بودجه ورزشی برای کمک به ورزش بخصوص تیم‌های لیگ برتری مصوب کرد.

کوروش یوسفی ادامه داد: این بودجه که برای یک سال مصوب شده بود، در چهار ماهه اول هزینه شد و ما اطلاعی از چگونگی پرداخت و تیم‌های دریافت‌کننده نداریم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عید مظلوم غدیر در حجاز

عید مظلوم غدیر در حجاز

10سال پیش توفیق داشتم بروم حج تمتع. روزهایی تکرارنشدنی در زندگی‌ام. بین همان روزها هم روزهایی بود که در عمق جان‌ودلم ثبت شد. این روزها و ماجراها به این دلیل خاطره شد که با مظلومیت وجود نازنین مولای ما امیرالمؤمنین بی‌نسبت نبود.

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ایالات‌ متحده‌آمریکا در تلاش برای حفظ هژمونی در حال افول خود، در پرونده‌های خاصی، متوسل به تحریم‌های یکجانبه برای اعمال فشار بر قدرت در حال ظهور چین شد. یکی از پاشنه‌های آشیل اژدهای خفته از نظر واشنگتن، هنگ‌کنگ است.

راه‌اندازی شبکه روس زبان و چشم‌انداز پیش ‌رو

راه‌اندازی شبکه روس زبان و چشم‌انداز پیش ‌رو

سازمان صداوسیمای جمهوری ایران در ادامه تلاش برای تقویت روابط فرهنگی-رسانه‌ای با کشورهای دوست، از جمله روسیه، اینک در مسیر اقدامی بنیادین و اساسی قرار گرفته است که می‌تواند روابط ایران و روسیه را در همه عرصه‌ها با تحولی چشمگیر و رو به جلو هدایت کند.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر