jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۸۴۶۲۰ ۲۷ مهر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

بازی‌های بسکتبال NBA از بامداد دیروز با دیدار کلیولند کاوالیرز و بوستون‌سلتیکس آغاز شد. تنها شش ‌دقیقه از بازی گذشته بود که بر اثر یک حادثه بازی متوقف شد. گوردون هایوارد هنگام پرش برای پاس‌دادن به هم‌تیمی‌اش بود که با لبرون جیمز برخورد کرد و با شکستگی ساق پا مواجه شد. آسیب‌دیدگی‌ بازیکن بوستون به قدری شدید بود که جیمز بسرعت درخواست کمک کرد و کوین هارلان فریاد می‌زد: پای هایوارد شکسته است. پای او شکسته است. پزشکان دو تیم بسرعت خود را به او رساندند. هنوز مشخص نیست این بسکتبالیست تا چه زمان از میادین دور خواهد بود. او علاوه بر شکستگی دچار دررفتگی از قوزک پا نیز شد. این اتفاق اعضای هر دو تیم و تماشاگران را بشدت تحت تاثیر قرار داد. بازی پس از وقفه‌ای چند ‌دقیقه‌ای دوباره از سر گرفته شد و با پیروزی 102 بر 99 کاوالیرز به پایان رسید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیداری كه در 30 آبان 98 برگزار شد، توفیقی بود كه رفیق راه جمعی از یاران شد؛ جمعی از سینه‌ سوخته‌ ها، راویان و آفتاب‌ خورده‌های سرزمین‌های خونین دوران هشت سال دفاع مقدس كه به نمایندگی از همرزمان‌ شان به دیدار رهبر معظم انقلاب شتافتند.

جهاد همچنان باقی است

جهاد همچنان باقی است

چهلمین سال است که مردم ایران آغاز یک دفاع را جشن می‌گیرند. هرچند جنگ، تلخی و سختی و سیاهی دارد، اما آغاز دفاع‌مقدس از 31شهریور شروع فصل جدیدی از جهاد و ایستادگی بود که ثمره آن، امروز مصونیت‌بخشی نظام در ساحات مختلف است.

وقت‌کشی به نفع کرونا

وقت‌کشی به نفع کرونا

دیروز رئیس‌جمهور از احتمال بازگشت برخی محدودیت‌های ناشی از شیوع کرونا در بعضی از استان‌ها خبر داد و به نظر می‌رسد بعد از گذشت حدود سه هفته از آغاز موج سوم همه‌گیری کرونا در ایران، دولت بالاخره به فکر اجرای تدابیری سختگیرانه برای کنترل این موج افتاده است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر