jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۷۴۵۷۸ ۲۸ شهريور ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

فرمانده انتظامی سیستان بلوچستان از شهادت یک مامور پلیس در درگیری با قاچاقچیان و کشف نیم تن مواد مخدر در نیکشهر خبر داد.

سردار محمد قنبری تصریح کرد: بامداد دوشنبه، ماموران هنگام گشت‌زنی به دو دستگاه پژو 405 مشکوک شدند و دستور ایست دادند. سرنشینان خودرو اما به سمت ماموران تیراندازی کردند و با واکنش متقابل آنها روبه‌رو شدند.

وی با اشاره به شهادت یکی از ماموران پلیس نیکشهر در این درگیری از توقیف خودروی قاچاقچیان حامل نیم تن تریاک خبر داد و افزود: متاسفانه مامور ما به دلیل شدت جراحات در بیمارستان به شهادت رسید. اشرار هم با استفاده از تاریکی هوا و کوهستانی بودن منطقه فرار کردند که تلاش‌ها برای دستگیری شان ادامه دارد./ پلیس

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک افسوس همیشگی

یک افسوس همیشگی

سینماگرانی که بیانیه محکومیت ترور شهید فخری‌ زاده را امضا کرده‌اند و نیز تمام آنهایی که نتوانستند آن را امضا کنند، بدون تردید باور دارند که ترور در هر شکلی محکوم است، چه رسد به ترور بزرگمردی که خدمات ارزنده‌ای به کشور داشته و فردی موثر بوده است.

فرق چرا با چگونه

فرق چرا با چگونه

در یک عملیات تروریستی، ترور شدیم. این دومین اتفاق مهم تروریستی در بازه‌ یک‌ساله بود که مردم از دوربین رسانه مشاهده‌‌اش کردند، غرورشان جریحه‌دار شد و ناراحت شدند.

پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر