jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۱۰۱۶۸۴   ۱۸ تير ۱۳۸۵  |  ۰۰:۲۴

چند برنامه جدید برای پخش از شبکه 2 سیما آماده نمایش شد. مجموعه «شهر قشنگ » طنزی نمایشی است که در 100 قسمت 20 دقیقه ای مراحل مختلف تولید و فنی را پست سر می گذارد.


این مجموعه آموزشی با هدف پر کردن اوقات فراغت کودکان تولید می شود و سناریوی آن را نغمه ثمینی ، کتایون حسین زاده و حامد احمدی نوشته اند و محمد مسلمی کارگردانی هنری آن را برعهده دارد. تهیه کننده آن حسین مناجاتی است و اسدالله ایمن به عنوان کارگردان تلویزیونی با این مجموعه همکاری می کند. برنامه دیگری که از فردا پخش آن از شبکه 2 آغاز می شود ، مجموعه «فاصله ها را کم کنیم» است . این برنامه علل شکاف بین نسلها را مطرح می کند و با حضور کارشناسان ، راههای مقابله با این آسیب اجتماعی را بررسی می کند. تهیه کننده «فاصله ها را کم کنیم» ، محمد عالی شوندی است و همایون رضا عطاردی کارگردانی آن را به عهده دارد. برنامه «لبه تیغ» در 2 قسمت 28 دقیقه ای تولید شده و معضل ازدواج زنان ایرانی با اتباع خارجی را زیر ذره بین برده است. اولین قسمت این برنامه نیز فردا از شبکه 2 پخش خواهد شد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها