jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۱۰۱۳۰۹ ۱۴ تير ۱۳۸۵  |  ۰۰:۱۳

نژادپرستی و مسائل آن هنوز هم در آثار دراماتیک و نمایشی جای خود را دارند، تله تئاتر «کشمشی زیر آفتاب» نیز که برای پخش از شبکه 4 سیما تولید می شود به طرح و بررسی نژادپرستی می پردازد.


تله تئاتر «کشمشی زیر آفتاب» را احمد آسوده در 2 قسمت 60 دقیقه ای تهیه می کند، این تله تئاتر درباره یک خانواده سیاهپوست است که پس از مرگ پدر خانواده تصمیم می گیرند با پولی که از بیمه عمر پدر به دست آورده اند، خانه ای در محله سفیدپوستان بخرند، اما نماینده محله سفیدپوستان سعی می کند آنها را از خرید خانه منصرف کند و... معصومه تقی پور، صدرالدین شجره ، مریم کاظمی ، آرزو آفری ، علیرضا دهقانی ، جواد زیتونی ، پیام عبداللهیان ، فربد و فرهاد تجویدی بازیگران این تله تئاتر هستند این تله تئاتر را پرویز تاییدی کارگردانی می کند و مسعود فروتن کارگردان تلویزیونی آن است.
از دیگر عوامل سازنده «کشمشی زیر آفتاب» می توان به مدیرتولید: فرشید هاشمیان ، تصویربرداران ، زین الدین علامه ، علی پویا، محمد خیاطان ، تدوینگر: مهران جوادی ، صدابردار: هوشنگ جعفری ، طراح صحنه: عباس برزگر و طراح لباس : پروانه قاسمیان اشاره کرد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

طی روزهای اخیر عراق با چالش جدیدی در قالب تهدید آمریکا به خارج کردن دیپلمات های خود از این کشور، تعطیلی سفارتش در بغداد و حمله به نیروهای به اصطلاح همسو با ایران به عنوان عاملان حملات متعدد به اماکن، هیات ها و کاروان های نظامی آمریکایی مواجه است.

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

درباره این‌که بالاخره مدارس منشأ انتقال ویروس کرونا هستند یا خیر و آیا از زمان بازگشایی مدارس تا امروز دانش آموزان در محیط مدرسه مبتلا شده‌اند یا نه، میان مسؤولان بهداشتی وآموزشی کشور و افکار عمومی اتفاق‌نظر وجود ندارد.

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

اگر به سابقه انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا توجه کنید متوجه خواهید شد که نامزدهای هر دو حزب تا روزهای آخر از ترفند های مختلفی استفاده می کنند ولی در سالیان گذشته یکی از موضوعاتی که بسیار مهم بود و در رقابت ها شاخص شد موضوع ایران بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر