jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۱۰۱۳۰۹ ۱۴ تير ۱۳۸۵  |  ۰۰:۱۳

نژادپرستی و مسائل آن هنوز هم در آثار دراماتیک و نمایشی جای خود را دارند، تله تئاتر «کشمشی زیر آفتاب» نیز که برای پخش از شبکه 4 سیما تولید می شود به طرح و بررسی نژادپرستی می پردازد.


تله تئاتر «کشمشی زیر آفتاب» را احمد آسوده در 2 قسمت 60 دقیقه ای تهیه می کند، این تله تئاتر درباره یک خانواده سیاهپوست است که پس از مرگ پدر خانواده تصمیم می گیرند با پولی که از بیمه عمر پدر به دست آورده اند، خانه ای در محله سفیدپوستان بخرند، اما نماینده محله سفیدپوستان سعی می کند آنها را از خرید خانه منصرف کند و... معصومه تقی پور، صدرالدین شجره ، مریم کاظمی ، آرزو آفری ، علیرضا دهقانی ، جواد زیتونی ، پیام عبداللهیان ، فربد و فرهاد تجویدی بازیگران این تله تئاتر هستند این تله تئاتر را پرویز تاییدی کارگردانی می کند و مسعود فروتن کارگردان تلویزیونی آن است.
از دیگر عوامل سازنده «کشمشی زیر آفتاب» می توان به مدیرتولید: فرشید هاشمیان ، تصویربرداران ، زین الدین علامه ، علی پویا، محمد خیاطان ، تدوینگر: مهران جوادی ، صدابردار: هوشنگ جعفری ، طراح صحنه: عباس برزگر و طراح لباس : پروانه قاسمیان اشاره کرد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر