رامبد جوان، بازیگر سینما و تلویزیون و مجری برنامه خندوانه در اینستاگرامش از آرزوهایش نوشت.
کد خبر: ۱۰۰۷۱۹۸
رامبد جوان: آرزو میکنم...! +عکس

به گزارش جام جم آنلاین، رامبد جوان نوشت:

سلام به همتون.

١-آرزو می کنم صبوری رو یاد بگیریم.
٢- آرزو می کنم بدونیم آدمهای قد کوتاه و کم توان دهنشون به فحش باز می شه چون نشون می ده کاری ازشون برنمیاد و فحش دادن نشونه ی حال بد از ناتوانییه.[منظورم از قد کوتاه فیزیکی نیست]
٣-آرزو می کنم همیشه اسم ایران عزیزمون توسط آدمهای بزرگ و پرتلاشی مثل اصغر عزیز مثل ورزشکارهای قهرمانمون و مثل دانشمندهای عزیزمون و ... در جهان بدرخشه و تا آدمهای قدکوتاه کمتر دیده شن یا حتی سعی کنن قد بکشن. ایران عزیزمون به آدمهای مسئول و پرتلاش و با انگیزه نیاز داره. متاسفانه در کل اوضاع خوبی نداریم.
٤-آرزو می کنم درک و باورمون نسبت به واقعیت افزایش پیدا کنه تا بتونیم با مشکلاتمون واقعی بجنگیم.متاسفانه آمار مصرف مشروبات الکلی به شکل نابود کننده ای رو به افزایش حیرت انگیزیه همونطور که اعتیاد به مواد مخدر و محرک جوونها و نوجوونهامون رو داره نابود می کنه.آمار سن شروع فحشا هم ترسناک تر از پیش شده و اگر نجنبیم این ناهنجاریهای اجتماعی طوفانی به پا خواهد کرد.که البته اگه همش رو بندازیم گردن دیگران و دولت زمانه و شانس و... قافیه رو بدجوری باختیم.
٥-آرزو می کنم اینقدر سرمون گرم زندگی پربرکت و عزیز و زیبای خودمون باشه که دلمون نخواد به جاهای ناخوشایند زندگی دیگران سرک بکشیم و کمتر راجع به هم نظرهای ناآگاهانه و ابلهانه بدیم.(به کس خاصی برنخوره با هممونم:))
٦-آرزو می کنم بیشتر کتاب بخونیم که یکی از راههای کمتر زجر کشیدن بشر کتاب خوندنه. البته بماند که به شکل عجیبی هممون در زجر کشیدن بیشتر از هم سبقت می گیریم.
٧- آرزو می کنم بفهمیم که هیچ کس مسئول خیلی از بدبختیهامون نیست جز خودمون.
٨-آرزو می کنم مهر شما همیشه شامل حال من باشه و البته اگربا حرفهای گاها تند،کم شد هم عیب نداره چون من و امثال من تلاش نمی کنیم مهر شمارو به دست بیاریم بلکه تلاش می کنیم مهرتون رو برای خودتون زنده تر کنیم. که اگر این بشه ذره ای از دریای مهرتون نسیب مابشه، مارا بس.
٩-دوستتون دارم حتی اون بی ادبهای بی تربیتِ قدکوتاه رو

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۵
m
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۰۳ - ۱۱ اسفند ۱۳۹۵
۰
۰
فقط ادعاش میشه این جملاتم از تو كتابا پیدا كرده گذاشته
فاطمه
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۰۲ - ۱۰ فروردين ۱۳۹۶
این چیزابه درك ادما از زندگی برمیگرده ایناچیزایی كه مابهش نیازداریم
ت
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۱۲ - ۱۱ اسفند ۱۳۹۵
۰
۰
برو بابا تو برو واسه زندگی خودت نسخه بنویس و آرزو كن .
فاطمه
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۵۶ - ۱۰ فروردين ۱۳۹۶
۰
۰
مسابقه ی پانتومیم روباختی اماتااخرش باقدرت ادامه دادی این مملكت اگه دوتا ادم مثل شما داشته باشه ایران گلستانه باباختتون هیچ ارزشی ازشما كم نمیشه
فاطمه
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۰۹ - ۱۰ فروردين ۱۳۹۶
۰
۰
امشب باختتون توی پانتومیم هیچ چیزی ازارزش های شما كم نمیكنه باقدرت تااخر ادامه دادین همیشه شاد وجوان باش اقای رامبدجوان

نیازمندی ها