امضاها برای برگزاری مجمع عمومی خانه احزاب به حد نصاب رسید

۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۳ - ۱۳:۰۵

عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی گفت: امضاها برای مجمع عمومی خانه احزاب به حد نصاب لازم رسیده و کمیته اجرایی خانه احزاب نیز در این هفته زمان برگزاری مجمع عمومی خانه احزاب را مشخص خواهد کرد.

کوهکن:

احزاب منحله نباید از طریق احیای خانه احزاب به عرصه تشکیلاتی بازگردند

۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۳ - ۱۳:۰۰

نایب رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: احزاب منحل شده دیگر حق فعالیت در عرصه سیاسی کشور را ندارند و نباید از طریق احیای خانه احزاب به عرصه تشکیلاتی برگردند.

کوهکن:

ائتلاف اصول‌گرایان با اصلاح طلبان در انتخابات مجلس بی مبنا است

۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۳ - ۱۰:۲۸

نایب رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری با بیان اینکه ائتلاف اصلاح طلبان با اصول‌گرایان در انتخابات مجلس مبنا ندارد، طرح این موضوع را تز سیاسی قبل از انتخابات دانست.

تاکید هیأت رئیسه جبهه پیروان برای دیدار با جامعتین

۱۷ فروردين ۱۳۹۳ - ۱۲:۵۵

نایب رئیس جبهه پیروان با بیان اینکه اعضای هیأت رئیسه بر دیدار با جامعه روحانیت و جامعه مدرسین در سال جدید تاکید دارند،گفت: رویکرد جبهه پیروان برای دیدار با جامعتین در جلسه هیأت رئیسه مشخص خواهد شد.

توکلی:تشکیل فراکسیون اعتدال برای دولت خوب نیست

۱۶ فروردين ۱۳۹۳ - ۱۴:۵۱

نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه فکر نمی‌کنم نمایندگانی که به دنبال فراکسیون اعتدال هستند به نتیجه‌ای برسند، گفت: ایجاد فراکسیون اعتدال در مجلس برای دولت خوب نیست.

جزئیات دیدار برخی اصلاح‌طلبان با رفسنجانی

ابراز نگرانی از مرحله دوم یارانه‌ها

۱۶ فروردين ۱۳۹۳ - ۱۴:۰۶

عضو شورای مرکزی جبهه اصلاح‌طلبان گفت: در دیدار امروز با رفسنجانی در خصوص مباحث مختلفی همچون یارانه‌ها، لزوم تحقق وعده‌های روحانی و انتخابات مجلس مباحثی مطرح شد.

مجمع عمومی خانه احزاب فصل اول سال ۹۳ برگزار می‌شود

۰۳ فروردين ۱۳۹۳ - ۱۴:۰۴

عضو کمیته اجرایی احیا خانه احزاب با بیان اینکه متن فراخوان برای تشکیل مجمع عمومی خانه احزاب تنظیم و پنجاه تشکل آن را امضاء کردند، از برگزاری مجمع عمومی در فصل اول سال ۹۳ خبر داد.

عطریانفر از عضویت در حزب کارگزاران کناره‌گیری کرده است

۲۷ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۰:۱۲

عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی از خروج محمد عطریانفر از این حزب و انتخاب ۳۱ عضو شورای مرکزی تشکل متبوعش خبر داد.

رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام:

بعضی ها به اشتباه در فکر باج خواهی از ایران هستند

۲۶ اسفند ۱۳۹۲ - ۲۰:۵۹

رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام، مذاکرت برای نهایی شدن توافقات را سخت توصیف کرد و گفت: بعضی‌ها به اشتباه فکر می‌کنند که می‌توانند از ایران باج خواهی کنند.

فاطمه هاشمی:

تمامیت طلبی خصلت بسیار بد اصلاح‌طلبان است

۲۴ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۳:۲۳

اصلاح طلبان دوست داشتند به قدرت برسند و زمانی هم که از طریق آقای هاشمی به قدرت رسیدند، موضع گیری کردند. آنها تمامیت طلب هستند و دوست دارند تا همه چیز در اختیارشان قرار بگیرد.

قبلی۲بعدی