رییس جبهه پیروان خط امام و رهبری:

نامشروع خواندن دولت‌ قبل قطعاً ادامه فتنه است

رییس جبهه پیروان خط امام و رهبری با بیان اینکه نامشروع اعلام کردن دولت گذشته قطعا ادامه فتنه است گفت: نامشروع خواندن دولت‌ گذشته کوبیدن به طبل فتنه‌گران است.

باهنر:

ناطق نوری آماده لیدری جریان اصولگرا نیست

رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری از عدم آمادگی ناطق نوری برای لیدری اصولگرایان خبر داد و گفت:هر زمان که وی آمادگی حضور و همکاری داشته باشد، در خدمتشان هستیم.

وصیت حافظ اسد به بشار درباره هاشمی

در ملاقات بشار اسد رئیس‌جمهور سوریه با آقای هاشمی از ایشان شنیدم که به آقای هاشمی می‌گفت پدرم به من وصیت کرده است اگر روزی در اداره کشور یا زندگی شخصی‌ات به مشکلی برخورد کردی، حتما با آقای هاشمی مشورت کن و از ایشان راه‌حل بخواه...

بزرگان اصولگرا با وجود اختلاف‌نظر کنار هم هستند

قائم مقام حزب موتلفه معتقد است در انتخابات ریاست جمهوری یک اصولگرا با مشی اعتدال رای آورد و کاندیدای اصلاح‌طلبان از صحنه خارج شد.

غرضی، صادق زیباکلام را به مناظره فراخواند

سیدمحمد غرضی نامزد یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری صادق زیباکلام را به مناظره در مورد مسائل مختلف انقلاب در دانشگاه تهران دعوت کرد.

۱۸ دی؛ زمان دیدار نمایندگان ۵۰حزب با وزیر کشور

دبیرکل جبهه اعتدال‌گرایان از برگزاری نشست احزاب و تشکل‌های سیاسی با وزیر کشور در چهارشنبه دو هفته آینده خبر داد.

احمد نقیب زاده:

برخی اقدامات اصلاح‌طلبان به معنای«کودتا» بود

استاد علوم سیاسی دانشگاه تهران می‌گوید: خیلی از اینها(اصلاح‌طلبان) پرونده‌هایی دارند که اگر قرار بود اینها رو شود، مردم از اینها روی برمی‌گرداندند.

باهنر جایگزین مرحوم عسکراولادی شد

سخنگوی جبهه پیروان گفت: باهنر با اتفاق نظر اکثریت اعضای جبهه پیروان خط امام و رهبری به عنوان دبیرکل جبهه پیروان انتخاب شد.

محسن رفیق‌دوست:

با آمریکا مستقیم حرف بزنیم

اولین راننده امام خمینی(ره) در بهمن 57 را اکثر مردم ایران می‌شناسند. سابقه‌اش در مؤتلفه به برجستگی دوران وزارتش در اولین دوره تشکیل وزارت سپاه نیست. تأمین لجستیک دفاع کار ویژه‌ و مأموریت‌ جدی او در سال‌های دفاع مقدس بود. آن زمانی که جنگ شهرها آغاز شده بود و رژیم صدام شهرهای ایران را هدف موشک‌های خود قرار داده بود او یکی از کسانی بود که مأموریت تهیه موشک از لیبی و سوریه برای تجهیز تیم موشکی ایران را به‌عهده گرفته بود.

سعید حجاریان:

وزن اصلاح طلبان در دولت باید سنگین تر می‌شد

سعید حجاریان در گفت و گو با روزنامه اعتماد پیرامون مسائلی که این سال‌ها درباره وی و جریان اصلاحات وجود داشت سخن گفته است. یکی از مهمترین نکاتی که وی در گفت و گوی خود مطرح کرده است موضوع سهم اصلاح طلبان در دولت روحانی است، حجاریان می‌گوید: به نظرم دولت در مجموع یک مقداری از اعتدال به سمت راست نزدیکتر است. معنی اعتدال میانه صرف نیست، معنای دقیق ترش انصاف است.

مصباحی‌مقدم سخنگوی جامعه روحانیت مبارز شد

حجت‌الاسلام غلام مصباحی‌مقدم به عنوان سخنگوی جامعه روحانیت مبارز منصوب شد.

به علت نارسایی قلبی

عسگراولادی در بیمارستان بستری است

عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی گفت: عسگراولادی از روز یکشنبه به علت نارسایی قلبی در بیمارستان بستری شده است.

غائله انتخاب شهردار ، ختم به خیر می‌شود؟

پاتیناژ روی قانون، برای انتخاب شهردار

این طرفی ها قانون رو کردند، آن طرفی ها خط و نشان کشیدند، این طرفی ها گفتند « نه » ، آن طرفی ها گفتند « بله» ، این طرفی ها تهدید کردند، آن طرفی ها پای رسانه ها را پیش کشیدند و ... این داستان فکاهی، بالارودی ها و پایین رودی ها نیست؛ وصف شورای شهر تهران است در ماجرای انتخاب شهردار و پیش آمدن شائبه منع قانونی انتخاب قالیباف برای دور سوم شهرداری پایتخت و همه اتفاقات اخیر به این علت است که دامن شورای شهر، گمان می‌رود به سیاست آلوده شده است.

عسگر اولادی مطرح کرد

بازتولید گفتمان اصولگرایی متناسب با شرایط روز

رئیس جبهه پیروان خط امام(ره) و رهبری در ارتباط با عدم اقبال مردم به نامزد اصولگرا و نیاز به بازسازی اصولگرایی، بیان کرد: اکنون گفتگوهایی در بین احزاب، گروه‌ها و رجال سیاسی- مذهبی اصولگرایان در مورد عدم توفیق در انتخابات اخیر مطرح است تا آسیب‌شناسی داشته باشند که فکر می‌کنم ان‌شاءالله به نتایج خوبی برسیم و اولین گام ما بدون شک بازتولید گفتمان اصولگرایی متناسب با تقاضا و شرایط روز است.

عسگراولادی با حسن روحانی دیدار کرد

رئیس جبهه پیروان و جمعی از اعضای حزب موتلفه با رئیس جمهور منتخب دیدار کردند.

باهنر بازگو کرد

ماجرای نامه پیش از انتخابات روحانی به رهبر انقلاب

دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین گفت:رئیس جمهور منتخب 8 روز قبل از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری نامه ای مفصل و جامع به رهبر معظم انقلاب نوشت.

دبیر‌کل حزب موتلفه اسلامی:

نامزد ما در انتخابات ولایتی است

محمدنبی حبیبی دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در با حجت‎الاسلام حسینی امام جمعه یاسوج با اشاره به روند انتخاب نامزد حزب موتلفه اسلامی و کناره‌گیری آل‌اسحاق نامزد این حزب از ثبت‌نام در انتخابات به نفع وحدت اصولگرایی گفت: نامزد ما در انتخابات با وحدت نظر دبیران استانها و شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی ولایتی است که وی نیز اعلام کرده‌اند تا آخر مانده و به نفع کسی کنار نمی‌روند.

انقلابی‌گری یعنی عاقل بودن

زندگی حسن روحانی، داستان سیر تحول طیفی از روحانیون است که برخلاف عرف زمانه، برای انقلاب، نظام و به‌خاطر دلبستگی به امام خمینی(ره)، به جای منبر، موعظه و حاشیه‌نشینی، وارد سیاست و حکومت شدند.

باهنر در نشست خبری:

با هاشمی رقابت می‌کنم

نامزد ائتلاف پنج نفره با بیان اینکه در صورت حضور هاشمی و تایید صلاحیتش با او رقابت خواهم کرد گفت: خوب نیست که هاشمی می گوید بعد از ملاقات مقام معظم رهبری تصمیم می گیرم حضرت آقا قرار نیست به کسی اجازه بدهد یا ندهد.

قالیباف در دانشگاه شریف:

جریان انحرافی ریشه در تحجر دارد

عضو ائتلاف سه گانه اصولگرایان در پاسخ به سئوالی تاکید کرد: جریان انحرافی ریشه در تحجری دارد که امام در پیامشان فرمود خطر متحجران احمق از هرچیزی برای این کشور بیشتر است که اشاره قالیباف به این جمله امام راحل تشویق دانشجویان را به همراه داشت.

قبلی۲بعدی