رییس جبهه پیروان خط امام و رهبری:

نامشروع خواندن دولت‌ قبل قطعاً ادامه فتنه است

۲۲ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۳:۵۲

رییس جبهه پیروان خط امام و رهبری با بیان اینکه نامشروع اعلام کردن دولت گذشته قطعا ادامه فتنه است گفت: نامشروع خواندن دولت‌ گذشته کوبیدن به طبل فتنه‌گران است.

باهنر:

ناطق نوری آماده لیدری جریان اصولگرا نیست

۱۰ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۱:۰۹

رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری از عدم آمادگی ناطق نوری برای لیدری اصولگرایان خبر داد و گفت:هر زمان که وی آمادگی حضور و همکاری داشته باشد، در خدمتشان هستیم.

وصیت حافظ اسد به بشار درباره هاشمی

۰۳ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۶:۱۹

در ملاقات بشار اسد رئیس‌جمهور سوریه با آقای هاشمی از ایشان شنیدم که به آقای هاشمی می‌گفت پدرم به من وصیت کرده است اگر روزی در اداره کشور یا زندگی شخصی‌ات به مشکلی برخورد کردی، حتما با آقای هاشمی مشورت کن و از ایشان راه‌حل بخواه...

بزرگان اصولگرا با وجود اختلاف‌نظر کنار هم هستند

۳۰ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۸:۵۶

قائم مقام حزب موتلفه معتقد است در انتخابات ریاست جمهوری یک اصولگرا با مشی اعتدال رای آورد و کاندیدای اصلاح‌طلبان از صحنه خارج شد.

غرضی، صادق زیباکلام را به مناظره فراخواند

۲۷ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۹:۵۶

سیدمحمد غرضی نامزد یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری صادق زیباکلام را به مناظره در مورد مسائل مختلف انقلاب در دانشگاه تهران دعوت کرد.

۱۸ دی؛ زمان دیدار نمایندگان ۵۰حزب با وزیر کشور

۰۶ دی ۱۳۹۲ - ۱۳:۴۲

دبیرکل جبهه اعتدال‌گرایان از برگزاری نشست احزاب و تشکل‌های سیاسی با وزیر کشور در چهارشنبه دو هفته آینده خبر داد.

احمد نقیب زاده:

برخی اقدامات اصلاح‌طلبان به معنای«کودتا» بود

۲۱ آذر ۱۳۹۲ - ۱۱:۴۰

استاد علوم سیاسی دانشگاه تهران می‌گوید: خیلی از اینها(اصلاح‌طلبان) پرونده‌هایی دارند که اگر قرار بود اینها رو شود، مردم از اینها روی برمی‌گرداندند.

باهنر جایگزین مرحوم عسکراولادی شد

۲۱ آذر ۱۳۹۲ - ۰۹:۵۳

سخنگوی جبهه پیروان گفت: باهنر با اتفاق نظر اکثریت اعضای جبهه پیروان خط امام و رهبری به عنوان دبیرکل جبهه پیروان انتخاب شد.

محسن رفیق‌دوست:

با آمریکا مستقیم حرف بزنیم

۲۹ مهر ۱۳۹۲ - ۱۷:۱۸

اولین راننده امام خمینی(ره) در بهمن 57 را اکثر مردم ایران می‌شناسند. سابقه‌اش در مؤتلفه به برجستگی دوران وزارتش در اولین دوره تشکیل وزارت سپاه نیست. تأمین لجستیک دفاع کار ویژه‌ و مأموریت‌ جدی او در سال‌های دفاع مقدس بود. آن زمانی که جنگ شهرها آغاز شده بود و رژیم صدام شهرهای ایران را هدف موشک‌های خود قرار داده بود او یکی از کسانی بود که مأموریت تهیه موشک از لیبی و سوریه برای تجهیز تیم موشکی ایران را به‌عهده گرفته بود.

سعید حجاریان:

وزن اصلاح طلبان در دولت باید سنگین تر می‌شد

۲۹ مهر ۱۳۹۲ - ۱۶:۱۷

سعید حجاریان در گفت و گو با روزنامه اعتماد پیرامون مسائلی که این سال‌ها درباره وی و جریان اصلاحات وجود داشت سخن گفته است. یکی از مهمترین نکاتی که وی در گفت و گوی خود مطرح کرده است موضوع سهم اصلاح طلبان در دولت روحانی است، حجاریان می‌گوید: به نظرم دولت در مجموع یک مقداری از اعتدال به سمت راست نزدیکتر است. معنی اعتدال میانه صرف نیست، معنای دقیق ترش انصاف است.

قبلی۳بعدی