jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۴۷۵۷ ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

سرمربی پرسپولیس، قهرمان نشدن تیمش را حاصل فراز و نشیب‌ها و اتفاقات طی فصل دانست، اما با این حال به گفته خودش احساس قهرمانی دارد و این احساس را از حمایت هواداران گرفته است!

برانکو ایوانکوویچ ساعاتی پس از پایان دراماتیک لیگ پانزدهم و قهرمان نشدن تیمش در نشستی خبری حضور یافت و از جدیت خود برای پیگیری برنامه‌هایش در پرسپولیس خبر داد و گفت:عملکرد خوبی داشتیم، اما قهرمانی را با استقلال خوزستان تقسیم کردیم آن هم به خاطر تفاضل گل! قهرمان نشدیم اما احساس قهرمانی داریم و این حس را هواداران پرشور و با غیرتمان به ما دادند که در کل فصل سنگ تمام گذاشتند.

به اذعان بیشتر کارشناسان و ناظران، عامل اصلی قهرمان نشدن این تیم، ضعف خط دفاعی و دروازه این تیم بود . برانکو در این خصوص توضیح داد: طبیعی است تیمی که می‌خواهد قهرمان شود همه خطوط آن باید با کیفیت باشد. واقعیت این است که ما گل‌های زیادی خوردیم، البته نمی‌خواهم به فرد خاصی اشاره کنم. به هر حال خط دفاع وظیفه دارد به تیم کمک کند، اما یکی از دلایلی که ما قهرمان نشدیم، این است که گل‌های زیادی خوردیم.

سرمربی پرسپولیس درباره سوشا مکانی هم این‌گونه اظهار نظر کرد: در هر تیمی دروازه‌بان‌ها بازیکنان مهم و تأثیرگذاری محسوب می‌شوند و همین الان تیم‌های بزرگ دنیا دنبال بهترین دروازه‌بان‌ها هستند، ما واقعاً در پست دروازه‌بانی مشکل داشتیم. سوشا مکانی دروازه‌بان بزرگی است وشاید در طول فصل سوشا روی سه چهار گل مقصر بود که یکی از آنها بازی با ذوب‌آهن در تهران بود یا این‌که در بازی با نفت می‌توانست عملکرد بهتری داشته باشد، البته نمی‌خواهم در این باره زیاد صحبت کنم، اما هر پستی نیاز به آنالیز دارد و بعد از آن تصمیم نهایی را در این خصوص بگیریم.

پرسپولیس تقویت می شود؟ برانکو در پاسخ به این سوال با بیان این‌که هنوز هیچ فهرستی در این خصوص تهیه نکرده است افزود: قطعا به دنبال تقویت تیم خواهیم بود. طبیعی است که برای جنگیدن در سه جبهه باید تیم تقویت‌شده‌ای داشته باشیم تا بتوانیم طبق شایستگی‌مان نتیجه بگیریم، وقتی می‌خواهیم کیفیت تیم بالا برود باید بین بازیکنان هم رقابت باشد که این رقابت خودش کیفیت بازیکنان را مضاعف می‌کند، اما باید اول بازیکن بیاوریم بعد ببینیم چه کسی برود، نه این‌که الان چند بازیکن را رد کنیم و بعد دنبال بازیکن برویم.

او از آغاز تمرینات این تیم برای فصل آینده از 22 خرداد خبر داد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر