jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۱۶۶۵۲ ۲۲ تير ۱۳۹۴  |  ۱۲:۰۶

جام جم ورزشی: سرمربی تیم ملی فوتبال ایران که دیدار ملی‌پوشان ساحلی مقابل برزیل را از نزدیک نظاره کرد عملکرد بازیکنان فوتبال ساحلی را مورد تمجید قرار داد.

حمایت تمام قد کارلوس کی روش از فوتبالیست های ساحلی ایران

به گزارش جام جم ورزشی ، تیم ملی فوتبال ساحلی ایران روز گذشته در دومین دیدار خود در چارچوب رقابت‌های جام جهانی مقابل برزیل با نتیجه 4 بر 3 شکست خورد. این دیدار یک میهمان ویژه داشت و آن حضور کارلوس کی‌روش در ورزشگاه بود. سرمربی تیم ملی فوتبال ایران قبل و بعد از بازی در رختکن با ساحلی‌بازان صحبت کرد. کی‌روش پس از بازی از عملکرد ملی‌پوشان ابراز رضایت کرد و بازی آنها را مورد تمجید خود قرار داد.

همچنین کی‌روش به قضاوت داور هم اشاره‌ای کرد و گفت: می‌دانم که داور علیه شما سوت زد. معتقدم پنالتی‌ای که به سود برزیل گرفته شده خطا نبوده و داور به اشتباه در آن صحنه سوت زد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر