jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۱۶۶۵۲   ۲۲ تير ۱۳۹۴  |  ۱۲:۰۶

جام جم ورزشی: سرمربی تیم ملی فوتبال ایران که دیدار ملی‌پوشان ساحلی مقابل برزیل را از نزدیک نظاره کرد عملکرد بازیکنان فوتبال ساحلی را مورد تمجید قرار داد.

حمایت تمام قد کارلوس کی روش از فوتبالیست های ساحلی ایران

به گزارش جام جم ورزشی ، تیم ملی فوتبال ساحلی ایران روز گذشته در دومین دیدار خود در چارچوب رقابت‌های جام جهانی مقابل برزیل با نتیجه 4 بر 3 شکست خورد. این دیدار یک میهمان ویژه داشت و آن حضور کارلوس کی‌روش در ورزشگاه بود. سرمربی تیم ملی فوتبال ایران قبل و بعد از بازی در رختکن با ساحلی‌بازان صحبت کرد. کی‌روش پس از بازی از عملکرد ملی‌پوشان ابراز رضایت کرد و بازی آنها را مورد تمجید خود قرار داد.

همچنین کی‌روش به قضاوت داور هم اشاره‌ای کرد و گفت: می‌دانم که داور علیه شما سوت زد. معتقدم پنالتی‌ای که به سود برزیل گرفته شده خطا نبوده و داور به اشتباه در آن صحنه سوت زد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر