jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۷۱۶۳۸   ۲۹ بهمن ۱۳۹۳  |  ۰۸:۳۲

داستان دنباله دار قهر علی های فوتبال ایران

آشتی کنانی بین دایی و کریمی در کار نیست!

جام جم ورزشی: در روزهای اخیر اخبار متعددی درباره آشتی علی دایی و علی کریمی در رسانه ها مطرح شد.

آشتی کنانی بین دایی و کریمی در کار نیست!

به گزارش جام جم ورزشی ، ماجرا از یک اظهار نظر اینستاگرامی از سوی بهروز رهبری فرد آغاز شد، یعنی وقتی که این بازیکن سابق پرسپولیس ادعا کرد که دایی و کریمی در یک مسابقه خیریه با هم آشتی می کنند. بعد از آن رهبری فرد در گفت و گویی که داشت ادعا کرد در این خصوص با هر دو علی صحبت کرده و آنها نیز به آشتی راضی شده اند اما در حالی که همه در انتظار بزرگ ترین آشتی سال هستند خبرهای دیگری به گوش می رسد. شنیده می شود که بر خلاف آنچه که در رسانه ها عنوان شده این دو تمایلی برای آشتی با یکدیگر ندارند. به عبارتی دیگر هر کدام از طرفین انتظار دارد طرف مقابل برای آشتی پیشقدم شود و از آنجایی که هر دو نفر بسیار مغرور هستند به نظر نمی آید هیچکدام از آنها راضی به این کار شود. از سویی علی دایی این روزها در فراغت از فوتبال مدام در حال سفر به خارج و داخل کشور است و علی کریمی نیز قصد دارد به انگلستان برود. با توجه به برنامه های فشرده این دو بازیکن به نظر نمی رسد که آنها به طور همزمان فرصت بازی کردن در یک بازی خیریه را پیدا کنند. حتی اگر چنین شود و این دو به طور همزمان در یک مسابقه خیریه حضور پیدا کنند باید به انتظار نشست و دید کدام یک از آنها راضی می شود غرور خود را زیر پا بگذارد و برای آشتی کردن پیشقدم شود، انتظاری که بعید به نظر می رسد تحقق پیدا کند!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها