jamejamclick
کلیک وب کد خبر: ۷۵۹۹۴۶ ۲۵ دی ۱۳۹۳  |  ۱۷:۰۵

سرانجام پس از شایعات فراوان نسخه ویژه فیس‌بوک برای کسب و کار عرضه شد

توسعه تجارت و کسب و کار با فیس‌بوک کسب و کار

فیس‌بوک پس از مدت‌ها شایعه و گمانه‌زنی به عرضه نسخه‌ ویژه کسب و کار این شبکه اجتماعی دست زد و این نسخه‌ را برای بیشترین پلتفرم‌های میزبانی ممکن عرضه نمود.

توسعه تجارت و کسب و کار با فیس‌بوک کسب و کار

جام جم کلیک: هر موضوعی در سطح فناوری دارای یک نقطه اوج خواهد بود و این نقطه اوج دقیقا زمانی است که مسئولان فناوری یاد شده باید به دنبال فناوری جایگزین و یا تغییرات ویژه بگردند تا بتوانند پیش از رسیدن نمودار حرکتی به سوی پایین، دوباره برگ‌های برنده جدیدی را رو کنند. در این میان شرکت‌هایی مانند یاهو از این امر درس نگرفتند و سقوط شبکه اجتماعی یاهو 360 نماد بارز این رخداد بود ولی مسئولان فیس‌بوک به شدت پیگیر بقای خود هستند و به همین دلیل نیز تغییرات گسترده‌ای را در شبه خود اعمال می‌کنند.

یکی از مورد انتظارترین تغییرات مرتبط با فیس‌بوک را می‌توان نسخه مربوط به کسب‌ و کارها دانست و سرانجام پس از مدت‌‌ها روبرو بودن با شایعات، این نسخه برای پلتفرم‌های متعددی عرضه شده است. این سیستم بر روی سیستم‌های عامل همراه iOS و اندروید و در کنار آن‌ها نیز برای کامپیوترهای متصل به وب نیز عرضه شده است تا تقریبا بیش از 90 درصد از کل دستگاه‌های جهان را تحت پشتیبانی قرار بدهد.

این سیستم شامل خدماتی ویژه به شرکت‌های تجاری و به‌صورت کلی سیستم‌های کسب و کار است. این سیستم موجب خواهد شد تا در محیط کاری، کارمندان و مسئولان شرکت، تنها به حساب‌های کاربری شرکتی و مربوط به تجارت دسترسی داشته باشند و دسترسی آن‌ها به مواردی مانند حساب کاربری شخصی فیس‌بوک که تمرکز کاری را برهم می‌زند محدود خواهد گشت. علاوه‌ بر این نیز خدمات ویژه‌ای برای مدیریت کسب و کار به افراد ارائه خواهد شد تا بتوانند با کمک این شبکه اجتماعی به توسعه تجارت خود بپردازند، مواردی که در نسخه خانگی فیس‌بوک وجود نخواهند داشت.

احمد محمدحسینی
جام جم کلیک

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نکاتی درباره ازدواج دوقلوها

نکاتی درباره ازدواج دوقلوها

درست از زمانی که دو خواهر یا دو برادر دوقلوی همسان به دنیا می‌آیند از طرف پدر و مادر و دیگر افراد تناسباتی برایشان در نظر گرفته می‌شود؛ لباس‌های شبیه هم، هدیه‌های کاملا مشابه و برخوردهایی یکسان. در واقع به‌طور ناخودآگاه دو فرزند دوقلو با همدیگر بزرگ می‌شوند در صورتی که ممکن است از خیلی جهات تفاوت‌هایی با هم داشته باشند.

تقویت آموزه‌های ماه مقاومت

تقویت آموزه‌های ماه مقاومت

دی ماه، در فصل تاریخ انقلاب اسلامی به نمادهایی چون «قیام» و «مقاومت» مزین شده است که همواره باید با بازنمایی و یادآوری این شاخص‌ها به بازنمایی و بازنشرگفتمان انقلاب اسلامی پرداخت.

کدام دست در این خاک باد می‌کارد؟

کدام دست در این خاک باد می‌کارد؟

چهاردهم دی‌ماه امسال یک روز تلخ برای افغانستان بود. از پاکستان خبر رسید، ۱۰ معدنچی هزاره که گویا هفت نفر از آنها افغانستانی بوده‌اند توسط تروریست‌ها در ۵۰ کیلومتری شهر کویته، شبانه سر بریده شدند.

گفتگو

بیشتر
کودکانی با ایمنی ضعیف

از ابتدای تولد کودکان مبتلا به نقص سیستم ایمنی باید تمهیداتی اندیشیده شود تا از عفونت‌ها دور بمانند

کودکانی با ایمنی ضعیف

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر