jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۵۳۷۰۰   ۰۸ دی ۱۳۹۳  |  ۱۰:۴۲

جام جم ورزشی: صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز هشتم دی ماه را اینجا ببینید.

بازگشت عقاب به لانه +تصاویر

به گزارش جام جم ورزشی ، مصاحبه دیروز قلعه نویی و اظهار نظر او درباره قراردادهای "خدا تومانی" یکی از تیتر های مهم روزنامه های ورزشی امروز است. روزنامه هدف نیز با اشاره به خروج بازیکنان سابقا پرسپولیسی از استقلال تیتر زده که روح پرسپولیس از بدن استقلال خارج شد! تادو بازیکن جدید و برزیلی پرسپولیس نیز هواداران تیم پرسپولیس را به هواداران سائوپائو تشبیه کرده است. روزنامه استقلال نیز با اشاره به حضور طالب لو در تمرینات استقلال تیتر زده: بازگشت عقاب به لانه.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها