jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۵۰۳۰۶   ۲۶ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۴:۰۸

جام جم ورزشی: سرمربی سابق تیم های ‌ملی فوتبال پایه ایران گفت: با شرایطی که زندگی آپارتمان‌ نشینی برای فرزندان ما رقم زده است، المپیادهای درون مدرسه‌ای اکنون یک نهضت بزرگ است .

نظر جالب دوستی‌مهر در مورد المپیادهای ورزشی

علی دوستی مهر در گفتگو با روابط‌عمومی فدراسیون ورزش‌های دانش‌آموزی کشور اظهار داشت: همواره اعتقاد داشته‌ام که ورزش باید از پایه و مدارس شروع شود و چیزی بهتر از برگزاری چنین المپیادهای نیست که بتواند توانمندی ورزشی دانش آموزان را نمایان کرده و به سمت ورزش قهرمانی سوق دهد .

وی افزود: در یک کلاس 30 نفره دکتر، مهندس، قاضی، فوتبالیست، بسکتبالیست و... پشت نیمکت نشسته که ورزشکاران آن فقط با برگزاری رقابت های منظم ورزشی نمایان می شوند. به اعتقاد من امثال مهدوی کیاها، مجیدی ها که خودم آن ها را پیدا کردم اکنون هم پشت نیمکت ها هستند و فقط باید با جدی گرفتن مسابقات درون مدرسه ای آنها را پیدا کرد .

سرمربی سابق تیم ملی نوجوانان در خاتمه متذکر شد: بنا به تجربه مربیگری به بیش از 90 کشور سفر کرده ام اما به بااستعدادی دانش آموزان ایرانی هیچ کجای جهان ندیده ام. سمت و سو دادن آنها پس از شناسایی نخبگان المپیادهای درون مدرسه ای موضوع مهمی است که نباید از آن فراموش کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر