jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۲۵۹۶۲   ۱۷ مهر ۱۳۹۳  |  ۱۰:۲۷

جام جم ورزشی: اتفاقات عجیبی در پرسپولیس افتاده و هیات مدیره این تیم در آستانه تغییراتی اساسی است. این گزارش از اتفاقات این روزهای پرسپولیس می گوید.

کتک خوردن پسر اسپانسر از پرسپولیسی‌ها

این روزها پرسپولیس کانون بحران در فوتبال ایران محسوب می‌شود. بعد از رفتن محمد رویانیان، هر روز بحران​های این تیم بیشتر می‌شود.

هیأت مدیره‌ای که وزارت ورزش برای پرسپولیس انتخاب کرد، آن طور که اهالی فوتبال و طرفداران پرسپولیس می‌خواستند عمل نکرد.

برخلاف هیأت‌مدیره استقلال، هیأت‌مدیره پرسپولیس مولد توفان و بحران​های بسیار زیاد برای این باشگاه بود که در این چند سال البته بحران‌های بسیاری را در دل خود دیده.

آن طور که گفته می‌شود دعوای اسپانسر و هیأت‌مدیره و به‌خصوص شخص حمیدرضا سیاسی رئیس هیأت‌مدیره پرسپولیس وقتی بالا گرفت که چک اول ماه مهر، پاس نشد.

نفر اول شرکتی که به عنوان اسپانسر، از پرسپولیس امسال حمایت می‌کند، چند وقتی است که در خارج از کشور به سر می‌برد. او به دلیل مشکلاتی که برایش به وجود آورده‌اند به مسکو رفته و می‌داند تا زمانی که این مشکلات رفع نشود، نمی‌تواند به کشور برگردد چون در صورت بازگشت، در فرودگاه ایران، جلب خواهد شد.

در غیاب رئیس شرکت، پسر برای مذاکره با هیأت‌مدیره و سیاسی به جلسه می‌رود. اختلافات دو طرف و جدال کلامی آنقدر بالا می‌گیرد که کار به درگیری فیزیکی کشیده می‌شود و پسر اسپانسر در این جلسه کتک می‌خورد.

اسپانسر پرسپولیس که گفته می‌شود به تعهدات خود در قبال باشگاه عمل نکرده، بر این باور است که از ۱۳ میلیارد تومانی که در ۳ مرحله (۸ میلیارد تومان چک تضمینی در همان جلسه اول و دو فقره چک ۲.۵ میلیارد تومانی) پرداخت کرده، بیش از ۸ میلیارد تومان به امور باشگاه اختصاص پیدا نکرده و تا تکلیف ۵ میلیارد باقی​مانده مشخص نشود، پرداختی تازه‌ای نخواهد داشت.

اسپانسر البته به این مورد هم انتقاد دارد که راه برای بازگشت سرمایه این شرکت فراهم نشده و تاکنون حتی یک ریال از این پول​های پرداختی هم برنگشته.

این شرکت برای آنکه بقیه چک​های خود برای باشگاه پرسپولیس را پاس کند، حتی توسط یک واسطه درخواست وام ۵۰ میلیاردی کرده که این وام با ضمانت نقدی همان واسطه در دستور پرداخت قرار گرفته.

گره اصلی اینجاست که گفته می‌شود هیأت‌مدیره پرسپولیس قرارداد با اسپانسر را به صورت یک جانبه فسخ کرده است. گفته می‌شود دلیل این کار، حرف​های روز دوشنبه حجت‌الاسلام محسنی اژه‌ای دادستان کل کشور بود که گفت هنوز مشکل فروش راه‌آهن حل نشده است.

به این ترتیب حمیدرضا سیاسی و برادرش که مهره اصلی در ماجرای خرید راه‌آهن بودند به این نتیجه رسیده‌اند که باید قید راه‌آهن را بزنند و به پرسپولیس چشم داشته باشند.

شاید دلیل لغو قرارداد با اسپانسر هم این باشد که بخواهند به عنوان اسپانسر جدید، وارد عمل شوند و در صورت واگذاری سهام پرسپولیس (در صورت خصوصی شدن) سهامدار عمده این باشگاه تلقی شوند.

باید دید موضع وزارت ورزش و شخص امیررضا خادم که این هیأت‌مدیره را برای پرسپولیس گزینش کرد، چیست.(خبر ورزشی)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها