jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۰۹۵۲۲   ۰۳ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۴:۲۸

جام جم ورزشی: شایعه شده که دلیل غیبت قاسم دهنوی در تمرینات ذوب آهن جراحی زیبایی اوست!

جراحی زیبایی قاسم دهنوی!

به گزارش جام جم ورزشی، آنهایی که طی چند هفته اخیر هافبک ذوب آهن را از نزدیک دیده اند متوجه تغییراتی در چهره او شده اند. گفته می شود دهنوی بینی خود را جراحی کرده و پوست صورتش را هم کشیده است تا چهره ای نسبتا متفاوت از قبل پیدا کند. البته از آنجایی که این بازیکن همیشه در این خصوص پاسخگو بوده و راحت حرفش را می زند باید از خود او پرسید که دلیل این اتفاق همان بحث های سال گذشته بوده یا نه.

چندی پیش در بررسی که در مورد زیبایی بازیکنان تیم ملی صورت گرفته بود، او در رده آخرین زیباترین بازیکنان این تیم قرار گرفت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها