jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۵۰۶۳۲۷   ۱۲ مهر ۱۳۹۱  |  ۰۰:۰۰

مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی ازدواج و تعالی خانواده وزارت ورزش و جوانان از برنامه‌های وزارت ورزش و جوانان برای ترویج ازدواج آسان و کاهش سن ازدواج خبر داد.مسعود امینی در گفت‌وگو با ایسنا گفت: اصلاح قانون صندوق اندوخته ازدواج جوانان به عنوان یکی از بندهای آیین‌نامه قانون تسهیل ازدواج جوانان در حال پیگیری است و در این صندوق ‌باید وام مسکن و وام ازدواج جوانان پیش‌بینی شود.وی با اشاره به این‌که دفتر ازدواج و تعالی خانواده وزارت ورزش و جوانان با دفتر حقوقی نهاد ریاست جمهوری در حال همکاری برای رفع مشکلات و ابهامات قانون تسهیل ازدواج جوانان هستند، بیان کرد: باید یکسری از مسائل صندوق مهر امام رضا(ع) با صندوق اندوخته ازدواج جوانان ادغام شود یا وظایف صندوق اندوخته به صندوق مهر امام‌رضا(ع) واگذار شود.

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مشتری بانک درگیر شناسه شهاب نیست

مشتری بانک درگیر شناسه شهاب نیست

کد یا شناسه شهاب همان شناسه‌ای است که بانک‌ها مشتری را از طریق آن شناسایی می‌کنند،یعنی برای اشخاص حقیقی کد ملی، اشخاص حقوقی شناسه ملی و برای اتباع خارجی همان شماره فراگیر اتباع خارجی است.

فرانسه بر مدار سیاست اجبار

فرانسه بر مدار سیاست اجبار

سیاست‌های فرانسه طی سال‌های گذشته تابعی از سازوکارهای دیپلماسی اجبار،‌ همکاری‌های حقوقی و فشارهای سیاسی علیه ایران بوده است.

گفتگو

بیشتر
راه میانبر رشد کسب‌وکار

گفت‌وگو با دکتر علی رودگر، از پایه‌گذاران هک رشد کسب‌وکار در ایران که موجب رشد بسیاری از کسب‌وکارهای نوپا و بزرگ‌ مقیاس کشور شده است

راه میانبر رشد کسب‌وکار

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر