jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۸۹۴۲   ۱۴ دی ۱۳۸۱  |  ۲۱:۱۰

به منظور شناسایی و ترویج روشهای موفق و کارآمد تدریس ، ایجاد انگیزه در دبیران برای نوآوری و خلاقیت در روشهای تدریس و ایجاد رقابت سالم بین دبیران با تکیه بر روشهای نوین فعال تدریس ، جشنواره روشهای تدریس برگزار می شود.

به گزارش وزارت آموزش و پرورش ، این جشنواره در سال جاری برای دروس ریاضی ، فیزیک و ادبیات فارسی سال اول دوره متوسطه در 3مرحله منطقه ، استان و کشوری اجرا می شود. دبیران علاقه مند اعم از افرادی که این دروس را تدریس می کنند و یا سایر دبیران در رشته های مرتبط، مجاز به شرکت در این جشنواره خواهند بود. براساس این گزارش ، اجرای جشنواره در مرحله استانی ، تنها در یک موضوع درسی از هر کتاب برگزار می شود. گفتنی است ، مرحله استانی این جشنواره تا تاریخ 20اردیبهشت ماه 82 پایان خواهد یافت و مرحله کشوری نیز در مردادماه آینده برگزار خواهد شد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

شلیک به محیط‌بان آزاد است!

شلیک به محیط‌بان آزاد است!

محیط‌بانان آسان می‌میرند، جنگلبانان آسان پر می‌کشند؛ هیچ‌کس هوای مردان طبیعت را ندارد، این زخمی است کهنه که شهادت بیش از ۱۶۰محیط‌ بان و جنگلبان در ۴۰سال گذشته آن را تایید می‌کند؛ زخمی که دوشنبه گذشته با شهادت دو محیط‌بان در زنجان دوباره سر باز کرد، زخمی که اگر ریشه‌های آن را جست‌وجو کنیم به کمبود نیرو، تجهیزات، آموزش، بی‌توجهی به استفاده از فناوری و ظرفیت جوامع محلی و سیاست‌های اشتباه خواهیم رسید.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر