ماجراى مدرسه‌اى که فیلم آن جنجالى شد

همکلاسی با مار و عقرب

یک دانش آموز پسر مقطع متوسطه اول دبیرستان سوم شعبان کرج امروز شنبه پس از انتقال از مدرسه به یکی از مراکز درمانی کرج با وجود تلاش پرسنل اورژانس درگذشت.
کد خبر: ۱۳۸۴۱۳۷
به گزارش جام جم آنلاین، دکتر احمد مهدوی رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی استان البرز روز شنبه ضمن تایید فوت این دانش آموز اظهار داشت: ساعت ۷:۳۰صبح امروز طی تماس با این مرکز مبنی بر درخواست امداد و کمک درمانی همکاران اورژانس به مدرسه سوم شعبان اعزام شدند.

وی افزود: با توجه به اینکه مریض بدحال بود بعد از معاینه اولیه احیا شروع و در حین احیا به بیمارستان شهید مدنی منتقل می‌شود.

وی بیان داشت: متاسفانه عملیات احیا بر روی بیمار موثر واقع نشده و بیمار فوت می‌کند.

رییس آموزش و پرورش ناحیه سه کرج نیز به خبرنگار ایرنا گفت: جزییات پزشکی فوت این دانش آموز کرجی که در مقطع متوسطه اول تحصیل می‌کرده در دست بررسی است.

رحمت الله نژاد فلاح افزود: این اتفاق در ساعت هفت و ۲۳ دقیقه برای این دانش آموز افتاده و همکاران مدرسه بلافاصله با اورژانس تماس گرفتند و اورژانس این دانش آموز را به بیمارستان منتقل می‌کند.

نژاد فلاح بیان داشت: پدر و مادر دانش آموز همراه او در بیمارستان بودند که متاسفانه دانش آموز در بیمارستان فوت می‌کند.

به گفته یکی از بستگان این دانش آموز، پیکر "پارسا اکبریان" پایه کلاس هشتم (کلاس دوم دوره متوسط اول) قرار است فردا یکشنبه در بهشت سکینه کرج به خاک سپرده شود.
 
روزنامه جام جم 
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها