jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۹۹۴۲۰   ۱۵ دی ۱۳۹۹  |  ۰۷:۵۱

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان کرمانشاه از مسمومیت سه نفر با گاز دی اکسید کربن در کرمانشاه خبر داد.

به گزارش گروه حوادث  جام جم آنلاین، صائب مدرسی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار کرد: بعد از ظهر امروز سه نفر با گاز دی اکسید کربن در شهرک حافظیه کرمانشاه مسموم شدند.
 
مسمومیت سه نفر با گاز دی‌اکسید کربن در کرمانشاه
وی با بیان اینکه این حادثه در ساعت ۱۶:۱۵ یکشنبه ۱۴ دی ماه رخ داده است، افزود: امدادرسانی به افراد مذکور به سرعت انجام شده و به بیمارستان امام خمینی (ره) انتقال داده شدند.
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان کرمانشاه ادامه داد: توجه به نکات ایمنی به ویژه در فصل زمستان در استفاده از وسایل گازسوز به منظور جلوگیری از مسمومیت با گاز کربن دی اکسید و مونوکسید کربن بسیار ضروری است.


ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر