رییس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ

ریزش ساختمان در خیابان جمهوری

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران

دو حادثه ریزش ساختمان در بامداد امروز

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع دو حادثه تخریب ساختمان و ریزش آوار در بامداد امروز خبر داد.
کد خبر: ۱۲۸۴۶۹۴
به گزارش گروه حوادث  جام جم آنلاین و نه نقل از خبرگزاری ایسنا، سید جلال ملکی در گفت و گو با ایسنا در این باره اظهار کرد: ساعت ٠٢:۴٠ دقیقه بامداد روز جاری یک مورد حادثه تخریب ساختمان در خیابان نبرد شمالی، خیابان ثانی به سامانه ١٢۵ سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اطلاع داده شد که بلافاصله در پی آن دو ایستگاه با امکانات کامل به محل اعزام شدند.
 
دو حادثه ریزش ساختمان در بامداد امروز
وی ادامه داد: محل حادثه یک ساختمان سه طبقه قدیمی در حال تخریب بود که در ساعات میانی بامداد به یکباره بخشی از آن تخریب می شود. 
ملکی گفت: با توجه به ریسک بالایی که داشت آتش نشانان ایمن سازی لازم را انجام دادند و بررسی های لازم انجام شد، البته هیچ کدام از مسئولان پروژه در محل حضور نداشتند و تماس ها را هم پاسخگو نبودند. 
وی ادامه داد: به هر حال از اطلاعاتی که به دست آمد مشخص شد فردی زیر آوار نیست و کارگران ساعت ها قبل محل را تخلیه کرده بودند. 
سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: این حادثه بدون مصدومیت و تلفات جانی به پایان رسید و ساعت ٠۴:١٢ دقیقه آتش نشانان محل را به عوامل شهرداری تحویل دادند.
سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران با اشاره به حادثه ای مشابه که بامداد روز جاری رخ داده بود گفت: ساعت ٠٣:۴۶ دقیقه بامداد یک مورد احتمال ریزش آوار در بازار طرخانی واقع در خیابان وحدت اسلامی به سامانه ١٢۵ سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اطلاع داده شد که دو ایستگاه در محل حاضر شدند.
وی گفت: محل یک پاساژ قدیمی سه طبقه بود که در مجاورت آن بنایی در حال ساخت بود. خاکبرداری از آن محل انجام و یکی از مغازه های پاساژ قدیمی که در طبقه دوم بود دچار ترک خوردگی شده بود.
 
دو حادثه ریزش ساختمان در بامداد امروز
وی ادامه داد: قسمتی از دیوار و سقف این مغازه تخریب شده بود. دو نفر نگهبان که داخل پاساژ حضور داشتند که با حضور آتش نشانان از محل خارج شدند. این حادثه نیز مورد مصدومیت و تلفات جانی نداشت. 
ملکی گفت: در این حادثه نیز محل به عوامل شهرداری تحویل داده شد. 
سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران اظهار کرد: تاکید می کنیم که قسمت تخریب یک ساختمان بسیار حساس است و نباید به این مرحله ساده نگاه کرد.
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها