حوادث بین الملل؛ مکزیک

کشف ۱۹ جسد سوخته در مرز مکزیک

سخنگوی آتش‌نشانی تهران از کشف جسد سوخته مرد میانسال از منزل شعله‌ور خبر داد.
کد خبر: ۱۲۸۳۴۸۳
به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین و به نقل از خبرگزاری تسنیم، سید جلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران پویا؛ با اعلام خبر آتش‌سوزی مرگبار در یک منزل مسکونی پاسگاه نعمت‌آباد، درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: ساعت 12:42 امروز یک مورد آتش‌سوزی در یک منزل مسکونی واقع در پاسگاه نعمت‌آباد، شهرک احمدیه به سامانه 125 آتش‌نشانی تهران اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان دو ایستگاه آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند.
 
کشف جسد سوخته مرد میانسال از خانه شعله‌ور
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران با اشاره به حضور نخسین گروه از آتش‌نشانان در مدت زمان چهار دقیقه در محل حادثه، افزود: محل حادثه منزل قدیمی سه طبقه (دو طبقه روی همکف) بود که در طبقه دوم به وسعت حدوداً 60 متر آتش‌سوزی روی داده و کاملاً این منزل شعله‌ور بود.
وی خاطرنشان کرد: اطلاعات اولیه حاکی از آن بود که یک نفر در منزل مذکور وجود دارد که آتش‌نشانان به سرعت همزمان با خاموش کردن آتش خود را به محل حادثه رساندند و موفق شدند آقایی حدوداً 50 ساله را که در وضعیت بسیار وخیمی میان شعله‌های آتش گرفتار شده و آثار سوختگی کاملاً روی بدن وی هویدا بود، از محل حادثه خارج کنند.
ملکی عنوان کرد: پس از تحویل این فرد به عوامل اورژانس مشخص شد وی به علت شدت جراحات وارده جان باخته است.
 
کشف جسد سوخته مرد میانسال از خانه شعله‌ور
سخنگوی آتش‌نشانی تهران تصریح کرد: در نهایت از سرایت آتش به سایر بخشهای این منزل جلوگیری به عمل آمد و در ساعت 13:49 عملیات به پایان رسید.
به گفته وی، علت اصلی مرگ این فرد توسط عوامل پزشکی قانونی مشخص می‌شود.
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

همه زنده زنده سوختند

نصرت‌الدین نصراللهی تنها شاهد حادثه سقوط هواپیمای فرماندهان جنگ، از آن روز می‌گوید

همه زنده زنده سوختند

نیازمندی ها