رئیس سازمان آتش نشانی خمینی شهر

حریق سنگین در کارگاه مبل سازی در خمینی شهر

رئیس سازمان آتش نشانی شهراری خمینی شهر گفت: حریق سنگین کارگاه مبل سازی با تلاش مشترک آتش نشانان ایستگاه های چهارگانه خمینی شهر و اصفهان خاموش شد.
کد خبر: ۱۲۸۲۸۰۴
به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین و به نقل از خبرگزاری ایسنا، مهدی مرادیان در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: در ساعت ۹:۱۰ امروز (یکشنبه، ۴ آبان) حریق کارگاه مبل سازی واقع در خیابان بسیج به مرکز فرماندهی آتش نشانی خمینی شهر اطلاع داده شد که با توجه به حجم سنگین حریق آتش نشانان ایستگاه های چهارگانه سازمان با اطفاییه های سنگین و آبرسان به محل اعزام و مشغول به اطفا شدند.
 
حریق سنگین در کارگاه مبل سازی در خمینی شهر
وی با اشاره به وسعت زیاد این آتش سوزی افزود: وسعت آتش سوزی زیاد بود به همین دلیل آتش نشانان اصفهان نیز با دو دستگاه اطفاییه سنگین به یاری ما آمدند.
رئیس سازمان آتش نشانی خمینی شهر با بیان اینکه علت حادثه در دست بررسی است، گفت: تمام ساختمان های کارگاهی و انبارها باید دارای مقاومت کافی در مقابل آتش باشند. همچنین  باید به نحوی ساخته شوند که آتش به طریق افقی و عمودی از طریق دیوارها، کف قسمتها، درها، محل کار گذاشتن آسانسور و پلکان، وسایل تهویه و ... در آن سرایت نکند. وجود وسایل اطفاء حریق نیز در این کارگاه ها ضروری است.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

همه زنده زنده سوختند

نصرت‌الدین نصراللهی تنها شاهد حادثه سقوط هواپیمای فرماندهان جنگ، از آن روز می‌گوید

همه زنده زنده سوختند

نیازمندی ها