jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۶۵۲۰۱ ۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۲:۰۶

لوئیس همیلتون قهرمان اسطوره ای فرمول یک می گوید خانه نشینی بابت ویروس کرونا او را عصبی و افسرده کرده است.

به گزارش جام جم آنلاین ، لوئیس همیلتون شش بار قهرمان فرمول یک شده است. او می گوید این ویروس باعث شده که ناراحتی زیادی در زندگی اش به وجود بیاید. 

وی در این باره اظهار داشت: من هر روز مسابقه را از دست می‌دهم، از زمانی که هشت سال بودم برای اولین بار است که این اتفاق رخ می دهد. وقتی شما با چیزی که عاشق آن هستید زندگی می کنید و برایش نفس می کشید در این شرایط احساس خلاء بزرگ می کنید.این قهرمان ۳۵ ساله جهان ادامه داد: اجازه ندهید دوباره به همان شرایط سخت گذشته برگردیم، بیایید با شناخت بهتر دنیای خود، با انتخاب و عادات شخصی خود، از این شرایط بیرون بیاییم. بیایید یک "ما" جدید، استوارتر، سالم تر و متمرکز و بالاتر از همه مهربان تر، سخاوتمندتر، بخشنده تر و دلسوز جهان و مردم داشته باشیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر