jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۱۷۸۷۷ ۲۵ تير ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

پسر نوجوان که یک پسر ۱۱ ساله را در زمین کشاورزی آزار داده بود با حکم قضایی به شلاق محکوم شد .به گزارش خبرنگار جام‌جم، دو ماه قبل زن جوانی در حالی که هراسان بود به پلیس آگاهی ورامین رفت و از پسر ۱۷ ساله‌ای که فرزند ۱۱ ساله‌اش به نام باربد را آزار داده بود شکایت کرد. این زن گفت: دیروز پسرم برای بازی از خانه بیرون رفت اما یک ساعت بعد در حالی که به‌شدت گریه می‌کرد به خانه برگشت. او می‌گفت پسر ۱۷ ساله‌ای به نام رامین او را به زمین کشاورزی کشانده و اذیت کرده است .
با شکایت این زن پسر ۱۱ ساله به پزشکی قانونی معرفی شد، اما مشخص شد به این پسرتعرض نشده و فقط مورد آزار و اذیت قرار گرفته است .
با افشای این ماجرا و با نشانی‌هایی که پسر 11ساله به پلیس داده بود رامین 17ساله بازداشت شد و جرمش را گردن گرفت.
وی دیروز در شعبه هفتم دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستاد و در حالی که سرش را پایین انداخته بود، گفت: باور کنید من به پسر ۱۱ ساله تعرض نکردم. من وقتی دیدم او به تنهایی در حال بازی در زمین کشاورزی است وسوسه شدم و می‌خواستم او را آزار دهم اما گریه کرد و به خانه‌شان برگشت.
در پایان جلسه پدر و مادر باربد از شکایتشان صرف‌نظر کرده و اعلام رضایت کردند. به این ترتیب قضات وارد شور شدند و رامین را به صد ضربه شلاق محکوم کردند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر