jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۲۷۴۶۵   ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

گروه موسیقی دارکوب 5 خرداد 1396 کنسرت «ده‌سالگی» خود را در برج میلاد و با خوانندگی حامد بهداد روی صحنه می‌برد.

به گزارش روابط عمومی این گروه، حامد بهداد که سال‌های زیادی را در کنار همایون نصیری و گروه دارکوب حضور داشته درباره ده سالگی گروه دارکوب معتقد است: من خیلی خوش شانس بودم که حداقل در بخش موسیقی، دوستان درجه یکی مثل همایون نصیری، علیرضا عصار، همایون شجریان، دارا دارایی، علی اظهری و... داشتم. خیلی خوش‌شانس بودم که این دوستان با من بودند و قطعا ده سالگی دارکوب برای من لذت بخش است.

همایون نصیری سرپرست گروه موسیقی دارکوب نیز درباره حضور حامد بهداد به‌عنوان خواننده در کنسرت ده سالگی دارکوب نیز گفت: حامد بهداد جزو معدود هنرمندانی است که از همان سال‌های ابتدایی فعالیت‌های دارکوب به عنوان خواننده در کنار ما بوده و از هوش و سواد موسیقایی بالایی برخوردار است. مواقع زیادی بوده که حامد مشاوره‌هایی را به من داده و باعث شده این همکاری بیشتر و بهتر جریان پیدا کند. در کنسرت ده سالگی حامد بهداد حضوری متفاوت را روی صحنه تجربه خواهد کرد. کنسرت ده سالگی گروه دارکوب در تاریخ 5 خرداد ماه در دو سئانس در برج میلاد به همت موسسه کامیاب بهاران و با همکاری موسسه سیمرغ برگزار خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

ساعت چهار بار نواخت.../به مادرم گفتم: «دیگر تمام شد»/گفتم: «همیشه پیش از آن‌که فکر کنی اتفاق می‌افتد/باید برای روزنامه تسلیتی بفرستیم...»

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر