استان ها - خراسان شمالی - جدیدترین اخبار ایران و جهان خبرگزاری جام جم

jamejamonline
خراسان شمالی
عامل آتش سوزی‌سالوک خراسان شمالی شناسایی شد

مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان شمالی

عامل آتش سوزی‌سالوک خراسان شمالی شناسایی شد

مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان شمالی گفت: یکی از افراد که احتمال می‌رود عامل اصلی وقوع آتش‌سوزی گسترده در ارتفاعات سالوک شهرستان اسفراین باشد، شناسایی شده است.

کاهش ۳۸ درصدی وقوع سرقت در جاجرم

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان جاجرم

کاهش ۳۸ درصدی وقوع سرقت در جاجرم

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان جاجرم گفت: در حوزه سرقت‌ها، شهرستان جاجرم نسبت به سال گذشته کاهش ۳۸ درصدی و در حوزه کشفیات مواد مخدر ۱۳۹ درصد افزایش کشفیات را داشته‌ایم.

آتش سوزی‌های حومه بجنورد دو برابر شد

مدیر عامل آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بجنورد:

آتش سوزی‌های حومه بجنورد دو برابر شد

مدیر عامل آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بجنورد گفت: براساس داده‌های آماری در شش ماه نخست سال جاری شمار آتش سوزی‌های علف‌های هرز و کاه و کلش در حومه این شهر دو برابر افزایش یافته است.

در گفتگو با جام جم آنلاین مطرح شد

اقدامات مقابله با سیلاب ها سطحی و زودگذر بوده است

عضو کمیسیون اجتماعی با بیان اینکه اقدامات لازم و اساسی در مناطق سیل زده سال گذشته صورت نگرفته است، گفت: در مورد بارش های قبلی نیز اقدامات سطحی و زودگذر صرفا برای همان زمان انجام شد و شاهد اقدامات اساسی در این ارتباط نبودیم.

کمک به نیازمندان؛ ترفند کلاهبرداری سایبری

‌رئیس پلیس فتا خراسان شمالی در خصوص برخی افراد سودجو که با سوء استفاده از نام موسسه های خیریه و کمک به خانواده های نیازمند از طریق فضای مجازی و شبکه های اجتماعی کلاهبرداری می کنند به شهروندان هشدار داد. ‌

یادداشت

بیشتر
سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

اگر بخواهیم با منطق رئیس‌جمهور فرانسه به اتفاقات اخیر نگاه کنیم باید آن را به آزادی هتک حرمت مقدسات ادیان دیگر تعبیر کنیم البته باید در نظر داشته باشیم این هتک حرمت نمی‌تواند یکطرفه باشد، چرا که اگر مکرون توهین به اسلام را مصداق آزادی بیان معرفی کند باید اقدامات متقابل مسلمانان را نیز از مصادیق آزادی بیان بداند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر