jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۹۱۱۳۹۴ ۱۸ خرداد ۱۳۹۵  |  ۱۵:۵۳

تیم ملی بسکتبال کشورمان که در حال حاضر در اردوی فیلیپین به سر می‌برد، امروز نتیجه نخستین دیدار خود را به تیم ملی فیلیپین واگذار کرد

شکست ملی پوشان بسکتبال برابر فیلیپین / بالدوین : منظور بائرمن را نمی فهمم

به گزارش جام جم ورزشی ، در این بازی که بدون تماشاگر و پشت درهای بسته برگزار شد تیم ایران 71 بر 69 نتیجه را واگذار کرد.

ایران در چهار کوارتر به این نتایج دست یافت

کوارتر اول: 21 بر 18 فیلیپین

کوارتر دوم: 16 بر 15 ایران

کوارتر سوم: 17 بر 16 فیلیپین

کوارتر چهارم: 19 بر 18 ایران

پس از این مسابقه تب بالدوین سرمربی تیم ملی فیلیپین که تیم ایران را در جام ملت های آسیا هم شکست داده بود گفت: منظور درک بائرمن سرمربی تیم ایران را از جوانگرایی نمی فهمم در حالی که آنها بازیکنان قوی در زیر سبد ها دارند. آنها به دنبال کم کردن از انتظارات هستند اما تیم خوبی دارند.

فکر نمی کنم آنها در حال بازسازی باشند چون ترکیب بازیکنان زیر حلقه این تیم بسیار قدرتمند،‌ باتجربه و با استعداد هستند. بالدوین با اشاره به حضور ارسلان کاظمی،‌ اوشین ساهاکیان، محمد حسن زاده و اصغر کاردوست در ترکیب ایران تاکید می کند: آنها بازیکنان سرسختی هستند.

تیم ملی فردا در دومین بازی خود با فیلیپین در حضور تماشاگران به میدان می رود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر