jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۹۰۴۸۹۳ ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۱۲:۰۲

سرمربی تیم ملی والیبال فرانسه ضمن اشاره به عواملی که موحب رقم خوردن دومین برد تیمش برابر ایران در دیدار تدارکاتی شد، ابراز امیدواری کرد که هر دو تیم فرانسه و ایران صاحب سهمیه المپیک شوند.

سرمربی تیم ملی والیبال فرانسه: امیدوارم ما و ایران المپیکی شویم

به گزارش جام جم ورزشی ، تیم ملی والیبال که به فرانسه سفر کرده است، شنبه شب دومین دیدارکاتی و آماده سازی خود را برابر تیم ملی این کشور برگزار کرد و طی آن متحمل شکست ۳ بر صفر شد. این نتیجه در حالی رقم خورد که ملی والیبال ایران جمعه شب و در اولین دیدار تدارکاتی نیز ۳ بر یک مقابل میزبان خود شکست خورده بودند.

بعد از اتمام دومین دیدار تدارکاتی تیم های ملی فرانسه و ایران، سرمربی تیم ملی فرانسه ظهارداشت: در این بازی خسته بودیم اما تمرکز خود را حفظ کردیم و توجه خود را روی برطرف کردن اشتباهاتی که در بازی اول داشتیم متمرکز کردیم.

وی ادامه داد: در این مسابقه بهتر سرویس زدیم. در دو ست اول و دوم جنگیدیم اما در ست آخر راحت تر بردیم. من از بازی که در دو ست اول انجام دادیم بیشتر لذت بردم.

تیلیه درباره رقابت های انتخابی المپیک گفت: این مسابقات بسیار سخت است اما امیدوارم ایران و فرانسه بتوانند در کنار هم سهمیه را به دست بیاورند زیرا ما به هم احترام زیادی می گذاریم. امیدوارم در ریو یکدیگر را ملاقات کنیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر