jamejamonline
اقتصادی عمومی کد خبر: ۸۹۳۹۲۳ ۲۱ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۴:۳۱

وزیر نفت خبر داده که بالاخره مدل جدید قراردادهای نفتی از ماه آینده اجرایی می‌شود.

مدل جدید قراردادهای نفتی از ماه آینده اجرایی می‌شود

به گزارش جام جم آنلاین ، تدوین مدل جدل قراردادهای نفتی ایران در چند وقت اخیر با حاشیه‌های بسیاری همراه بود. مطرح شدن انتقادات از سوی منتقدان و تاخیر در رونمایی از این مدل از جمله حواشی این قراردادها بوده است. با این حال مسوولان وزارت نفت تاکنون اعلام کرده‌اند که نظر منتقدان را بررسی خواهند کرد و به گفته وزیر نفت از ماه آینده این قراردادهای نفتی اجرایی خواهد شد.

این برای اولین بار است که وزیر نفت به صراحت از زمان قطعی اجرای این قراردادهای نفتی سخن می‌گوید.

بیژن زنگنه عنوان کرد: علی رغم اینکه برخی‌ها شیطنت‌هایی داشتند اما ما از ماه آینده قراردادهای جدید خود را شروع خواهیم کرد. از زمانی‌که ما بحث قراردادها را مطرح کردیم؛ عده‌ای با ایجاد سر و صدا و جوسازی تلاش داشتند برای مدل جدید قراردادها حاشیه‌سازی کنند زیرا منافع آنها در خطر قرار می‌گرفت.

وی متذکر شد: ما بدون توجه به این حاشیه‌سازی‌ها از ماه آینده مدل جدید قراردادها را اجرا خواهیم کرد.

منبع :اقتصاد نیوز

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

یک کارشناس اقتصادی در یادداشتی در جام جم آنلاین نوشت: دولت آقای روحانی از لحاظ تفکر دو دولت کاملا متفاوت بودند ولی ما در حوزه اقتصاد شاهد سیاست هایی کاملا یکسان با آثار مشابه بودیم.

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

محمدعلی خطیبی، نماینده پیشین ایران در اوپک در یادداشتی برای جام جم آنلاین درباره نفتکش های سوخت‌رسان ایران در حال ورود به آب‌های ونزوئلا، نوشت: در صورت مزاحمت برای نفتکش های ایران، هم در خلیج فارس هم در خارج از این حوزه توان پاسخگویی وجود دارد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر