قاتل در سرپل‌ذهاب دستگیر شد

قتل به علت اختلافات مالی

فرمانده انتظامی شهرستان سرپل‌ذهاب از دستگیری قاتل مرد جوانی که جسد وی در یکی از روستاهای شهرستان سرپل‌ذهاب کشف شده بود، خبر داد.
کد خبر: ۸۴۸۲۷۸
قتل به علت اختلافات مالی

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از پایگاه خبری پلیس، علی کریمی اظهار کرد: در پی تماس تلفنی یکی از شهروندان با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 شهرستان سرپل‌ذهاب مبنی بر کشف جسدی در زمین‌های کشاورزی یکی از روستاهای این شهرستان، بلافاصله ماموران پاسگاه انتظامی دشت ذهاب در محل حاضر شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان سرپل‌ذهاب افزود: ماموران در محل، جنازه مرد جوانی را مشاهده کردند که بر اثر وارد شدن جراحات به ناحیه سر به قتل رسیده بود.

این مقام انتظامی ادامه داد: طبق اظهارات یکی از اهالی روستا، حوالی ظهر زمانی که با موتورسیکلت خود در حال تردد بوده متوجه جسدی با صورت خون‌آلود در زمین‌های کشاورزی کنار جاده شده و بلافاصله با پلیس 110 تماس گرفته است.

کریمی تصریح کرد: طبق اظهارات پزشکی قانونی مبنی بر قتل متوفی با سلاح گرم، بلافاصله شناسایی و دستگیری قاتل یا قاتلان در دستور کار پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

وی با اشاره به تلاش‌های شبانه‌ روزی کارکنان پلیس، گفت: سرانجام قاتل در سرپل‌ذهاب دستگیر و در بازجویی‌ها قاتل به جرم خود اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان سرپل‌ذهاب در پایان از کشف دو قبضه سلاح کلت کمری از متهم خبر داد و انگیزه اصلی قتل را اختلافات مالی عنوان کرد.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها