jamejamonline
سیاسی برنامه هسته ای کد خبر: ۸۱۷۶۲۵   ۲۵ تير ۱۳۹۴  |  ۰۱:۵۰

12 سال جنجال علیه برنامه‌های صلح‌آمیز هسته‌ای ایران، سرانجام در وین و در جریان مذاکرات جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان 1+5، رای به حقانیت هسته‌ای کشورمان داد.

روز بیانیه مشترک به روایت تصویر

مذاکراتی که با رهنمودهای رهبر معظم انقلاب در تبیین خطوط قرمز هسته‌ای، کمک نمود تا نمایندگان ایران با صلابت و مقتدر از حق و حقوق هسته‌ای کشورمان در مقابل قدرت‌های جهانی دفاع کنند تا با جمع‌بندی مذاکرات وین و البته با تائید آن از سوی مسئولان کشورمان در ادامه، به تحریم‌های ظالمانه و غیرانسانی علیه ایران پایان داده شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پیام اقتدار

پیام اقتدار

رزمایش‌های اخیر ابعاد گوناگون و پیام‌های مختلف و متفاوتی دارند. مجموعه‌ای از دوستان و همراهان ایران در غرب و شرق آسیا و نقاط مختلف دنیا هستند که به انقلاب امید بستند و همواره امیدوارانه توان و افزایش قدرت و اقتدار ایران را رصد می‌کنند و جمهوری اسلامی را پشتیبان معنوی خود می‌دانند.

قدرت ایران محدود به مرزها نیست

قدرت ایران محدود به مرزها نیست

رزمایش اقتدار ۹۹ نیروی زمینی ارتش، دیروز و امروز در سواحل مكران در منطقه عمومی جاسك و با شركت تیپ ۵۵ هوابرد شیراز، تیپ ۶۵ نیرو مخصوص، تیپ ۲۲۳ نیرو مخصوص واكنش سریع و با پشتیبانی نیروی هوایی و هوانیروز ارتش در حال برگزاری است.

تقویت آموزه‌های ماه مقاومت

تقویت آموزه‌های ماه مقاومت

دی ماه، در فصل تاریخ انقلاب اسلامی به نمادهایی چون «قیام» و «مقاومت» مزین شده است که همواره باید با بازنمایی و یادآوری این شاخص‌ها به بازنمایی و بازنشرگفتمان انقلاب اسلامی پرداخت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر