jamejamnashriyat
نشریات کلیک کد خبر: ۸۱۶۱۹۹ ۲۱ تير ۱۳۹۴  |  ۱۹:۰۰

متاسفانه اندروید از زمان حضورش مشکلات زیادی چون مصرف بیش از حد باتری یا نشت حافظه داشته است. با آمدن آبنبات چوبی کاربران انتظار داشتند خیلی از این مشکلات برطرف شود، اما متاسفانه برخی از آنها هنوز هم باقی هستند.

درست زمانی که توجهات به سمت مشکل نشت حافظه در این نسخه معطوف شده بود، چند شکایت از سوی کاربران و در زمینه مصرف زیاد باتری منتشر شد. از همین رو موضوعی با پیگیری همین مشکل در Android Issue Tracker مطرح شد که از ابتدای امسال 600 کامنت زیر آن گذاشته شده است. مشخص شد برخی برنامه‌هایی که به دیتا نیاز دارند، پس از اتمام دانلود این قابلیت را خاموش نمی‌کند و همین امر باعث می‌شود در طول 8 ساعت که حتی کاربر از تلفن‌هوشمندش استفاده نمی‌کند، 63 درصد باتری خالی شود. جالب است بدانید کاربرهایی هم که اکنون از نسخه پیش‌نمایش اندروید M استفاده می‌کنند، همین مشکل را گزارش کرده‌اند و این نشان می‌دهد گوگل رسیدگی به این مشکل را در اولویت قرار نداده است. فعلا تنها راه مقابله با این مشکل خاموش کردن دیتا و وای- فای هنگام نیاز نداشتن به آنهاست.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سوختن درخت طبیعی نیست!

سوختن درخت طبیعی نیست!

در ده روز گذشته، حدود 300 نقطه از اراضی جنگلی آتش گرفته است. شاید بسیاری بگویند این آتش‎سوزی‌ها عمدی است.

محدودیت بهداشتی باید اعمال شود

محدودیت بهداشتی باید اعمال شود

آن زمانی که ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا، محدودیت‎های کسب‌وکار را برداشت و به آنها اجازه بازگشایی داد، نکته‎ مهمی در دستور کار قرار گرفت، اجرایی شدن فاز دوم. بعد از بازگشایی برخی از کسب‏وکارها، کشور وارد فاز دوم شد؛ اعمال محدودیت‌های بهداشتی. محدودیت‎های بهداشتی شامل رعایت فاصله‏گذاری اجتماعی، استفاده از ماسک و شستن مرتب دست‎هاست.

ظرفیت بازار سرمایه برای تامین منابع مالی دولت

ظرفیت بازار سرمایه برای تامین منابع مالی دولت

شیوع ویروس کرونا طی شش ماه اخیر باعث شده حدود 80 درصد مشاغل و کسب و کارها تحت تاثیر قرار گیرند و با مسائلی چون تعدیل نیرو، کاهش تولید یا افزایش هزینه‌ها مواجه شوند و گاهی میزان موجودی آنها در انبار افزایش یابد.

حوزه هنری و تحول دیجیتال

حوزه هنری و تحول دیجیتال

با آن کاپشن خاکی رنگ و شال گردنی که همیشه روی صورتش می‌کشد، سوار بر موتور وارد حیاط می‌شود، چرخی دور حوضچه خوشرنگ حوزه می‌زند و کنار دیوار آینه‌کاری شده، موتورش را تکیه می‌دهد، عینک ته استکانی اش را با انگشت بالا می‌دهد و دستی به سبیل سیاهش می‌کشد و می‌رود گوشه پله‌ها کنار قیصر می‌نشیند و با سیگار و چاق سلامتی، صحبت‌شان گل می‌اندازد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر