jamejamnashriyat
نشریات کلیک کد خبر: ۸۱۶۱۹۹ ۲۱ تير ۱۳۹۴  |  ۱۹:۰۰

متاسفانه اندروید از زمان حضورش مشکلات زیادی چون مصرف بیش از حد باتری یا نشت حافظه داشته است. با آمدن آبنبات چوبی کاربران انتظار داشتند خیلی از این مشکلات برطرف شود، اما متاسفانه برخی از آنها هنوز هم باقی هستند.

درست زمانی که توجهات به سمت مشکل نشت حافظه در این نسخه معطوف شده بود، چند شکایت از سوی کاربران و در زمینه مصرف زیاد باتری منتشر شد. از همین رو موضوعی با پیگیری همین مشکل در Android Issue Tracker مطرح شد که از ابتدای امسال 600 کامنت زیر آن گذاشته شده است. مشخص شد برخی برنامه‌هایی که به دیتا نیاز دارند، پس از اتمام دانلود این قابلیت را خاموش نمی‌کند و همین امر باعث می‌شود در طول 8 ساعت که حتی کاربر از تلفن‌هوشمندش استفاده نمی‌کند، 63 درصد باتری خالی شود. جالب است بدانید کاربرهایی هم که اکنون از نسخه پیش‌نمایش اندروید M استفاده می‌کنند، همین مشکل را گزارش کرده‌اند و این نشان می‌دهد گوگل رسیدگی به این مشکل را در اولویت قرار نداده است. فعلا تنها راه مقابله با این مشکل خاموش کردن دیتا و وای- فای هنگام نیاز نداشتن به آنهاست.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر