jamejamonline
اقتصادی عمومی کد خبر: ۸۰۲۳۶۷   ۰۶ خرداد ۱۳۹۴  |  ۱۴:۴۱

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با اشاره به ادامه روند سهمیه بندی گازوئیل، قیمت هر لیتر گازوئیل آزاد را لیتری ۶۰۰ تومان اعلام کرد.

گازوئیل آزاد ۶۰۰ تومان شد

سید ناصر سجادی با اشاره به ادامه روند سهمیه بندی گازوئیل، گفت: سهمیه بندی گازوئیل با وجود افزایش قیمت ادامه می یابد و حذف نشده است.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران با اعلام اینکه براساس مصوبه هیات دولت قیمت هر لیتر گازوئیل سهمیه بندی از لیتری ۲۵۰ تومان به ۳۰۰ تومان افزایش یافته است، افزود: در صورتی که رانندگان خودورهای دیزلی کارت سوخت خود را هنگام سوخت ‌گیری همراه نداشته باشند می‌توانند از کارت سوخت جایگاه‌دار استفاده کنند.

این مقام مسئول قیمت هر لیتر گازوئیل با قیمت آزاد ۶۰۰ تومان تعیین شده است، گفت: محدودیتی برای فروش گازوئیل با قیمت آزاد به صورت کارتی وجود ندارد.(مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

موضوع هزینه سند نقل‌ و انتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی یکی از گلایه‌های مهم مردم در سال‌های گذشته بوده است؛ این موضوع در حالی است که با میانداری مقامات پلیس راهور، افکار عمومی شناسنامه خودرو (برگ‌ سبز) صادره از سوی نیروی انتظامی را به عنوان سند خودرو کافی می‌دانند و از این نظر معتقدند هزینه دریافتی در دفاتر اسناد رسمی بابت ثبت رسمی نقل‌وانتقال خودرو، گران و بار مضاعفی بر دوش مردم به حساب می‌آید.

چرا دیپلماسی اقتصادی را باید جدی گرفت؟

چرا دیپلماسی اقتصادی را باید جدی گرفت؟

چندی پیـش محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس در جریان حضور وزیرخارجه در صحن مجلس و پس از قانع نشدن نمایندگان از پاسخ‌های وزیرخارجه، در جملاتی به بیان ضرورت احیای دپیلماسی اقتصادی در این وزارتخانه کلیدی پرداخت و عنوان کرد: باید نام وزارت خارجه را تغییر دهیم و اگر نیاز است این کار را هم دنبال کنیم و نام آن را به وزارت خارجه و تجارت امور بین‌الملل تبدیل کنیم.

مسائل اقتصادی و منطقه‌ای در اولویت روابط تهران - مسکو

مسائل اقتصادی و منطقه‌ای در اولویت روابط تهران - مسکو

سفر رئیس‌مجلس ایران به روسیه ابعاد مختلفی دارد؛ یک بعدش به روابط دوجانبه ایران و روسیه مرتبط است به این معنا که دو کشور تمایل دارند روابط خود را در عرصه‌های مختلف به‌ویژه در حوزه‌های اقتصادی و همکاری‌های منطقه‌ای توسعه بخشند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر