jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۷۹۰۹۱۴ ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۴  |  ۰۸:۵۳

دختر جوان وقتی متوجه نیت شیطانی راننده مسافربر شد، خود را از خودرو به بیرون پرت کرد.

فرار از دام شیطانی راننده

به گزارش جام‌جم، هفته گذشته دختر جوانی با مراجعه به دادسرای جنایی تهران در شکایتی مدعی شد روز گذشته در مسیر پردیس به تهران، راننده خودرو از مسیر اصلی منحرف شده و قصد آزار و اذیت او را داشته است.

مژگان در مورد نحوه حادثه به قاضی محسن مدیرروستا، بازپرس شعبه 6 دادسرای جنایی گفت: مثل هر روز قصد داشتم برای کار به تهران بیایم و به دلیل این‌که دیرم شده بود به ایستگاه تاکسی نرفتم و کنار خیابان منتظر خودرو شدم. دقایقی بعد پسر جوانی که راننده پراید سفیدرنگ بود کنارم توقف کرد و من هم سوار خودرو شدم. ابتدا رفتار او عادی بود تا این‌که کم‌کم او از مسیر اصلی منحرف و به سمت اتوبان افسریه حرکت کرد. وقتی به او اعتراض کردم، سرعتش را زیاد کرد که در یک فرصت مناسب در خودرو را باز کرده و خودم را به بیرون پرت کردم. پسر جوان با مشاهده این صحنه از محل فرار کرد.

با اعلام شکایت دختر 28 ساله تیمی از ماموران پلیس آگاهی به دستور قاضی پرونده مامور رسیدگی به پرونده و شناسایی جوان شیطان صفت شدند. سرانجام روز گذشته پسر جوان با انجام تحقیقات تخصصی شناسایی و دستگیر شد.

با انتقال جمال 24 ساله به دادسرای امور جنایی، او مقابل بازپرس پرونده قرار گرفت و گفت: دختر جوان را به عنوان مسافر سوار خودرو کردم تا به تهرانپارس ببرم اما در میان راه وسوسه شدم که او متوجه ماجرا شد و خود را از ماشین به بیرون پرت کرد.

متهم پس از تحقیقات مقدماتی در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت تا در خصوص انگیزه اش از او تحقیق شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

داستان دستبند و داس

داستان دستبند و داس

راضیه غفاری در رابطه با قتل رومینا اشرفی یادداشتی در اختیار جام جم قرار داده که در ادامه می خوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر