jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۷۷۳۹۲۰   ۰۵ اسفند ۱۳۹۳  |  ۰۰:۰۱

رئیس اتحادیه تولیدکنندگان نان‌های حجیم و نیمه حجیم تهران با اشاره به قطع آرد یارانه‌ای این صنف از اول اسفند جاری، گفت: قیمت انواع نان فانتزی بین 20 تا 25 درصد گران می‌شود.

محمدجواد کرمی دیروز در گفت‌وگو با ایرنا، قیمت انواع نان فانتزی ساندویچی را اکنون 650، نان فانتزی بربری 910 و باگت همبرگر را 1300 تومان اعلام کرد و افزود: این قیمت‌ها در روزهای آینده بین 20 تا 25 درصد گران خواهد شد.

وی با بیان این‌که از ابتدای بهمن سال جاری 20 درصد از آرد یارانه‌ای نانوایان حجیم و نیمه‌حجیم تهران به‌صورت آزاد عرضه شد، گفت: در طول یک ماه گذشته هیچ‌گونه افزایش قیمتی در این خصوص صورت نگرفت اما با آزاد شدن کامل عرضه آرد از ابتدای اسفند راهی جز افزایش قیمت برای نانوایان نان‌های حجیم و نیمه‌حجیم باقی نمانده است.

کرمی با بیان آن‌که افزایش قیمت نان فانتزی حداقل رشد 10 درصدی انواع ساندویچ عرضه شده از سوی اغذیه‌فروشی‌ها را در پی خواهد داشت، گفت: این در حالی است که بسیاری از مشتریان این نوع ساندویچ‌ها بخصوص فلافل از دانش‌آموزان و همچنین طبقات ضعیف جامعه محسوب می‌شوند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نگاه طالبان به ابتکار صلح منطقه‌ای

نگاه طالبان به ابتکار صلح منطقه‌ای

موضوع دیدار هیات طالبان با مقامات جمهوری اسلامی از منظرهای مختلفی قابل بررسی است. شاید ریشه اصلی این مساله به روابط بین طالبان و آمریکا برگردد.

مشتری بانک درگیر شناسه شهاب نیست

مشتری بانک درگیر شناسه شهاب نیست

کد یا شناسه شهاب همان شناسه‌ای است که بانک‌ها مشتری را از طریق آن شناسایی می‌کنند،یعنی برای اشخاص حقیقی کد ملی، اشخاص حقوقی شناسه ملی و برای اتباع خارجی همان شماره فراگیر اتباع خارجی است.

فرانسه بر مدار سیاست اجبار

فرانسه بر مدار سیاست اجبار

سیاست‌های فرانسه طی سال‌های گذشته تابعی از سازوکارهای دیپلماسی اجبار،‌ همکاری‌های حقوقی و فشارهای سیاسی علیه ایران بوده است.

گفتگو

بیشتر
پشت صحنه یک «دعوت نحس»

گزارش جام‌جم از تولید جدیدترین سریال ماورائی تلویزیون که بعد از مدت‌ها قرار است روی آنتن برود

پشت صحنه یک «دعوت نحس»

راه میانبر رشد کسب‌وکار

گفت‌وگو با دکتر علی رودگر، از پایه‌گذاران هک رشد کسب‌وکار در ایران که موجب رشد بسیاری از کسب‌وکارهای نوپا و بزرگ‌ مقیاس کشور شده است

راه میانبر رشد کسب‌وکار

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر