jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۷۶۷۰۳۷ ۱۵ بهمن ۱۳۹۳  |  ۰۹:۲۹

آیت‌الله محمد یزدی، رییس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در مراسم رونمایی از سایت مرکز تحقیقات علمی حکومت اسلامی گفت: زمانی که فقیه اسلامی حاکم است، هیچ فقیه دیگری حق دخالت در مسائل حاکمیتی را ندارد و باید این مهم در‌حوزه‌ها و بویژه دانشگاه‌ها تبیین شود.

آیت‌الله یزدی: ولایت فقیه، شورایی نیست

به گزارش مهر، او همچنین گفته است: ولایت فقیه شورایی نیست؛ زیرا تصمیم‌های شورایی برای بحث‌های اجرایی است نه برای تدابیر حاکمیتی.

نطق احمد توکلی درباره پرونده مهدی هاشمی

احمد توکلی، نماینده تهران در نطق دیروز خود در مجلس با اشاره به بخش‌هایی از اتهاماتی که درباره مهدی هاشمی مطرح است، گفت: بنده به عنوان نماینده ملت ایران بخشی از اطلاعات را گفتم تا اگر قاضی دادگاه فردا حکم قاطعی داد، ملت دست غوغاسالاران متکی به زر و زور وفاسدان را که به تخطئه قوه قضاییه خواهند پرداخت، بخواند و فریب سیاسی‌سازی پرونده را نخورد. خطی که از همان ابتدا متهم و وکلایش در صدد القای آن بودند.

مرتضوی: ربیعی حقوقم را نداد

سعید مرتضوی مدیرعامل سابق تامین اجتماعی در گفت‌وگو با مهر، با اشاره به پرونده تخلفات خود در تامین اجتماعی گفت: تنها چیزی که در پرونده تامین اجتماعی پس از یک سال و نیم به آن رسیدند این است که بعد از حکم دیوان عدالت اداری مبنی بر این‌که نمی‌توانم مدیرعامل تامین اجتماعی باشم، من شش ماه مدیرعامل بودم و برای همین برای من کیفرخواست صادر کردند؛ زیرا حقوق شش ماهه‌ای که دریافت کردم تحصیل مال غیر و دخل و تصرف در وجوه سازمان محسوب می‌شود. او گفته مابه‌التفاوت یک‌سال‌و‌نیم حقوق قبلی‌ام روی هم حدود ۶۸ میلیون تومان می‌شد که آقای ربیعی (وزیر کار) مانع پرداخت آن شد.

واکنش حدادعادل به نامه رحیمی

غلامعلی حدادعادل، نماینده تهران به نامه محمدرضا رحیمی معاون اول دولت دهم واکنش نشان داد.

به گزارش ایرنا، او در حاشیه مراسم ترحیم مادر همسر سید رضا تقوی، رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه در این‌باره گفت: من با حاشیه‌سازی مخالفم و رهبر معظم انقلاب هم فرموده‌اند که حاشیه‌سازی نکنید.

صادق خرازی در حوزه سینما

حجت‌الله ایوبی، معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس سازمان سینمایی، در نامه‌ای، اعضای شورای راهبردی امور بین‌الملل سینمای ایران را رسما معرفی کرد.

پایگاه خبری انصاف نوشته به موجب این نامه، سیدمحمدصادق خرازی، حمیدرضا آصفی، محمد روحی‌صفت و محمدجواد شبستری به‌عنوان اعضای شورای راهبردی امور بین‌الملل سینمای ایران معرفی شدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

رژیم صهیونیستی از ابتدای تاسیس تا‌کنون یک هدف ثابت را در کنار مجموعه اهداف دیگر خود پیگیری می‌کند و آن حذف برخی افرادی است که ممکن است در دراز‌مدت برای اسرائیل به نحوی خطر‌آفرین باشند.

ضرورت واکنش کوبنده ایران

ضرورت واکنش کوبنده ایران

رژیم صهیونیستی در گذشته اعلام کرده بود قصد ترور یکی از دانشمندان و چهره‌های تاثیرگذار علمی کشورمان را دارد، بنابراین چنین تروری از قبل در برنامه موساد بوده است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر