jamejamnashriyat
کد خبر: ۷۴۵۷۰۷   ۱۳ آذر ۱۳۹۳  |  ۰۰:۰۱

معاون کاهش تقاضا و توسعه مشارکت‌های مردمی ستاد مبارزه با موادمخدر از ابلاغ تعرفه‌های خدمات درمانی بیمه معتادان از سوی معاون اول رئیس‌جمهور به وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها و موسسات دولتی مربوط خبر داد.

به گزارش ایسنا، بابک دین‌پرست با بیان این‌که دولت مکلف شده هر سال در لوایح بودجه اعتبارات لازم را پیش‌بینی و تامین کند، افزود: از زمان ابلاغ قانون، دولت در سال 92 مبلغ 22 میلیارد و 500 میلیون تومان به این موضوع اختصاص داده بود، اما به علت اختلافات جدی که در فرآیند تامین تعرفه‌های خدمات درمانی وجود داشت موفق به جذب اعتبار و اجرای قانون نشد.

وی با بیان این که امسال 30 میلیارد تومان برای بیمه معتادان اختصاص یافته، ادامه داد: در نشست مشترکی که میان وزرای کشور، بهداشت و تعاون در اردیبهشت امسال برگزار شد، وزیر تعاون قول مساعد داد نسبت به تصویب تعرفه‌ها در اولین جلسه شورای عالی بیمه اقدام کند که این اقدام صورت گرفت و با پیگیری‌های مشترک وزرای کشور، تعاون و بهداشت و سازمان بیمه سلامت و حمایت جدی دولت بویژه معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس‌جمهور تعرفه‌ها از تصویب هیات وزیران گذشت و مصوبات آن روز سه‌شنبه از سوی معاون اول رئیس‌جمهور ابلاغ شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تازه اول کار است

تازه اول کار است

دوستی صاحب‌نظر را جایی دعوت کرده بودند برای جلسه بارش افکار طرح و ایده برای سالگرد شهادت عزیز دل‌مان حاج قاسم سلیمانی.

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

استراتژی مقاومت و ایستادگی در برابر زورگویی‌ های غرب موجب عقب‌نشینی آنها در برابر مقاومت ملت ایران شده است.

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

شنبه گذشته در افغانستان روز ملی سرباز بود. بسیاری از مسؤولان آنجا هم در رثای سربازان حرف‌هایی زدند. در استان‌های مختلف محافل بزرگداشت برایشان برگزار شد.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر