jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۰۱۹۱۵   ۱۳ مرداد ۱۳۹۳  |  ۱۲:۳۹

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی صبای قم گفت: نام باشگاه صبای قم به درخواست و احترام ‌هواداران تغییر نمی‌کند.

صبا، صبا ماند

به گزارش جام جم ورزشی به نقل از روابط عمومی و امور رسانه باشگاه صبای قم، عباس جهان‌بینی درباره عدم تغییر نام باشگاه با بیان مطلب فوق اظهار داشت: بعد از تغییر و تحولاتی که در باشگاه صبا ایجاد شد یکی از مصوبات هیئت مدیره این بود که نام صبا برای فصل چهاردهم مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور تغییر کند.

وی ادامه داد: برای این منظور از طریق نظرسنجی از مردم قم، هواداران و طرفداران تیم صبا خواستیم نام‌هایی که در شان جایگاه صبا و موقعیت فرهنگی و مذهبی استان قم هستند را از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی این باشگاه و اداره کل ورزش و جوانان ارسال کنند.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی صبای قم تصریح کرد: این نظر سنجی از اردیبهشت ماه به مدت نزدیک به دو ماه صورت گرفت و بعد از جمع‌آوری آراء و نظرات مردم و مخاطبین متوجه شدیم که جمعیت کثیری از شرکت کنندگان در این نظر سنجی معتقدند که نام صبا بیش از نام و عنوان دیگری برازنده این باشگاه است و به همین دلیل به احترام درخواست هواداران، نام صبای قم تغییر نخواهد کرد.

وی در پایان یاد آور شد‌: مشارکت حداکثری مردم قم و هموطنان عزیز در این نظر سنجی نشان داد که میزان علاقمندی به تیم صبا و پیگیری اخبار و اطلاعات این تیم بسیار بالا است و باید تلاش کنیم که صبا در حد انتظار مردم عملکردی خوب و موفقیت‌آمیز داشته باشد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها